Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ha nem dohányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ha nem dohányosként dohányzóval randizol?

Figyelt kérdés
Nő létemre sajnos dohányzom már 10 éve. Persze a randi előtt nem fogok rágyújtani! Alaposan mosóparfümmel illetve szódabikarbónával kimostam a ruhámat estére! Ma még nem gyújtottam rá, nem is fogok a randi végéig. Alaposan lezuhanyzom, hajat mosok, szàjhigiéniára figyelve, 3x mosok fogat, szájvíz + rágó. Dezodor+ parfüm. Így is érezni fogja rajtam a cigaretta szagot? A lakásban nem dohányzom. Esetleg plusz tippeket tudtok adni?
2022. szept. 27. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi érzés egy dohányos karaktert nemdohányzóként köszönteni:


https://www.youtube.com/watch?v=OxDlI3wDQM4&t=82s

2022. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha teljesen le is akarnád tagadni, hogy cigizel. Szerintem jobb az őszinteség ebben is. Időnként elkerülhetetlen, hogy érezze rajtad, ha esetleg összejönnétek.
2022. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon zavaró. De miért akarsz hazugsaggal indítani? Vagy majd ha összejöttök, akkor is ez lesz a napi rutinod?
2022. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem konkrétan kizáró ok.


Plusz tipp: vagy mondd el neki hogy cigizel, hogy eldönthesse akar-e így, vagy szokj le. Nem csinálhatod ezt örökké.

2022. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam neki. Tudja, hogy cigizem, és mondta azt is , hogy nem zavarja. De akkor is kellemetlen nekem ez az egész. Megszeretném tisztelni azzal, hogy nem megyek kvázi büdösen randira. Anyukám sem dohányzik, csak apu , aztán ha anyuval találkozom mindig fintorog. Nem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát.
2022. szept. 27. 13:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar amikor közvetlen cigizés után ad puszit
2022. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én cigiztem, leálltam , nekem nagyon zavarja az orrom , de viszont nem olyan igényes partnereim voltak mint a kérdező.


Viszont kérdező, ezt az állapotot nem fogod tudni sokáig fenntartani szerintem

2022. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 harebell ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna. Az rendes tőled, hogy első randi előtt ennyire odafigyelsz, de hosszú távon úgyse tudod ennyire elrejteni. De ha azt mondja, nem zavarja, akkor majd meglátjátok, lehet, hogy tényleg nem lesz belőle gond.
2022. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyilván meg szeretnél neki felelni, később dohányozni fogsz és fogja érezni rajtad. Ha zavar, hogy érezné rajtad a későbbiekben, akkor tedd le, ma már sokminden a rendelkezésedre áll.
2022. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is több mint 10 éve dohányzom, de sose csináltam ebből ügyet. Ha tudja, hogy dohányzom, és így is érdeklem, akkor nincs miről beszélni. Ami fura, hogy több nem dohányzó pasim volt, mint aki igen, és sosem emiatt volt szakítás. Meg simán oda jönnek nemdohányzó pasik randit kérni mikor épp rágyújtok, szóval nem hiszem, hogy annyira gáz lenne. Szívj iqost, annam semmi szaga sincs. Mondjuk én meg sokat rágózom, sosem érzi rajtam senki a cigiszagot, de úgy sem, ha pl megyek körmöshöz, mielőtt bemegyek elszívok egyet, aztán be is ülök, meglepődőtt, mikor kiderült hogy cigizem. Szerintem vagy szokj le teljesen, vagy ne leplezd, mert azt tartani úgy se fogod tudni, és ha az elején bele is adsz mindent, mikor alább hagy simán lehet konfliktus forrás.
2022. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!