Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy extroverált lány mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy extroverált lány mindig megy valahova?

Figyelt kérdés

A társasági lányok kb sosincsenek otthon mindig van valami programjuk hétvégente, suli/munka után? Sosem fáradtak?

Tetszik egy lány de ő nagyon tagsági típus én meg pont az ellenkezője és kicsit zavar hogy ő ilyen.


2022. szept. 28. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem függ össze, nem feltétlenül azt a részét szereti hogy elmegy valahova, hanem hogy társaságban, emberek között van, én pl introvertált vagyok, de én is alig vagyok otthon, csak én nem emberek közé megyek, hanem csavarogni, kirándulni
2022. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé extrovertált, pörgős jövős-menős vagyok, de van egy nyugisabb oldalam aki szeret pl alkotni valamit, olvasni,tanulni, fejleszteni magát ezt meg általában otthon tudom megtenni nyugis környezetben.
2022. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez pont nem a fáradtságról szól Mert az extrovertáltakat mások társasága tölti fel
2022. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!