Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltok, ha a barátnőtöket valaki zaklatja?

Figyelt kérdés

Leírok pár esetet is.

1,A barátnőm haza felé ment, én dolgoztam. Írt egy üzenetet szinte számonkérő hangon, hogy őt megint zaklatták haza felé, de talált pár rendőrt és most már haza ért. Én erre igazából annyit reagáltam, hogy megkérdeztem, miért úgy írja, mintha az én hibám lenne, majd ebből jött a nagy vita, hogy én milyen szemét vagyok, mert nekem ez számít, nem az, ami történt. De hát lényegében utólag már nem tudok mit csinálni, nem közben hívott, egy múlt időben írt sms volt.

2, Egy kocsmában voltunk kB 10 fős baráti társaság. A barátnőm egy régi barátjával félre ment beszélgetni, majd amikor vissza jött, akkor közölte, hogy egs öreg bácsi oda ment, arcon puszilta szó nélkül, és hogy ő azóta rosszul van emiatt. Én erre annyit mondtam, hogy ez azért történhrtett, mert ő mindig félre megy és idegenekkel is szóba áll. Nyilván ez is nagyon rosszul esett neki valamiért.

Én valahogy úgy vagyok vele, hogyha valami nem az orrom előtt történik jelen időben, vagy nem jelen időben hív engem valahonnan, hanem a múltat meséli, akkor már nem tudok vele mit csinálni. Nem tudom, hogy itt én vagyok a f*sz, vagy mi van, de mai napig vissza hallom ezeket az eseteket, hogy emiatt nem bízik abban, hogy féltem őt.


2022. szept. 29. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem problémái vannak ennek a csajnak. Meg hát igen inkább a stílussal van a legnagyobb probléma, hogy miért úgy beszél róla mint hogyha ez a te hibád lenne? De te ismered, ha tényleg teszi magát az embereknek akkor utána ne csodálkozzon... Én is gyűlölöm amikor leszólítanak meg erőszakoskodnak azzal hogy meghívjanak.. es hasonlók, de főleg egy baráttal ment félre akkor neki szólhatott volna hogy segítsen
2022. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Nem teszi magát, nem is kéne olyan ember. Nagyon szeret másokat meghallgatni, volt, hogy egy óráig vigasztalt egy lányt az út szélén. Ezt a tulajdonságát egyébként értékelem.
2022. szept. 29. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem zaklatta senki egyik barátnőmet sem.

De ilyenkor inkább leülnék vele beszélgetni arról, mindez milyen körülmények között történt és a jövőben hogyan tudná elkerülni. Pl. a 2. történetnél kíváncsi lettem volna, a régi barát ezt csak úgy szó nélkül végignézte? Egyébként rengeteg kocsmában jártam, rengeteg részeg embert láttam, de olyat, hogy csak úgy egy random idegen megcsókol egy nőt, olyat sosem. Szóval itt előtte lehetett valami flört köztük, húzta a barátnőd a részeg öreget, az meg azt hitte, van esélye nála. Úgyhogy a zaklatás megelőzését azzal kéne kezdeni, hogy nem flörtöl random részeg idegenekkel.

De igazából nem is nagyon akarnék olyan nővel lenni, aki ilyen bárkivel flörtölgetős típus. Szóval bátran lennék őszinte vele, max. szakítunk. :-)))

2022. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as : egy oszlop választott el minket. A barátnőm tényleg csak a sraccal csrvegett, az említett öreg csávó egy padon ült meterekre tőle, amikor meg szaladt hozzám a barátnőm, akkor már az ajtón lépett ki a vénember. Nem flörtölt senkivel, ebben biztos vagyok. Épp ha harminc másodpercre nem néztem oda.
2022. szept. 29. 12:28
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha igaz lenne, amit írtál, akkor valóban érthető lenne. A srác utána bocsánatot is kért a barátnőmtől, hogy nem segített neki, vagy nem bszta le az öreget.
2022. szept. 29. 12:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Lényegében, egyikotok sem az az utólag kiallos típus? Én nem érzem azt, hogyha valami 5 perce történt, akkor én felallok és megkeresek valakit, hogy aztán balhe legyen és mehessek a rendőrségre. Nyilván ha az oorm előtt történik valami lényeges, mondjuk hozzá érnek, vagy bántják, az más, de nem szoktam ügyet csinálni, mert valaki bókolgat neki.
2022. szept. 29. 12:32
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Fej vagy gyomor ?
2022. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es, akkor te egyből ököl?
2022. szept. 29. 12:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én erre annyit mondtam, hogy ez azért történhrtett, mert ő mindig félre megy és idegenekkel is szóba áll."


Ez f*szság. Azzal egyetértek hogy a csaj is elég furán kezeli a dolgot, hogy téged hibáztat. De te se vagy piskóta ,mert te meg őt. Szóval egyikőtök se szent, meg 100as.

2022. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Külső szemlélőként, próbálom objektíven, nem elfogultan:


Szerintem lehetnél empatikusabb a kommunikációdban. Ha a lány zaklatott (márpedig vélhetően zaklatott lelkiállapotban van ilyenkor), akkor elég az, ha megöleled, átöleled, mellette állsz. Nem megoldani kell a problémát, meg verekedni, meg ilyenek, hanem csak éreztetni, hogy átérzed a dühét, meg aggódsz érte, a támasza vagy. Szóval ha ő "dühös hangon" ír egy sms-t, akkor ne abból indulj ki, hogy rád dühös, hanem a fickóra. Hozzád azért megy és meséli, hogy megértsd. És ha nem megoldani akarod a helyzetet, akkor összeveszni sem fog veled és megsértődni sem.


Ettől nem vagy fsz egyáltalán, csak szimplán másképp működik egy Nő, mint egy Férfi, és ez ilyen apróbb helyzetekben tökéletesen megmutatkozik :)


És vissza is jelezheted neki majd, ha egy ilyen beszélgetés már lecsillapodott, és már minden jó, hogy mondja el neked, hogy mit vár tőled ilyen helyzetekben, mert szeretnél mellette állni, csak abban segítsen, hogy hogy.

2022. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!