Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltok, ha a barátnőtöket valaki zaklatja?

Figyelt kérdés

Leírok pár esetet is.

1,A barátnőm haza felé ment, én dolgoztam. Írt egy üzenetet szinte számonkérő hangon, hogy őt megint zaklatták haza felé, de talált pár rendőrt és most már haza ért. Én erre igazából annyit reagáltam, hogy megkérdeztem, miért úgy írja, mintha az én hibám lenne, majd ebből jött a nagy vita, hogy én milyen szemét vagyok, mert nekem ez számít, nem az, ami történt. De hát lényegében utólag már nem tudok mit csinálni, nem közben hívott, egy múlt időben írt sms volt.

2, Egy kocsmában voltunk kB 10 fős baráti társaság. A barátnőm egy régi barátjával félre ment beszélgetni, majd amikor vissza jött, akkor közölte, hogy egs öreg bácsi oda ment, arcon puszilta szó nélkül, és hogy ő azóta rosszul van emiatt. Én erre annyit mondtam, hogy ez azért történhrtett, mert ő mindig félre megy és idegenekkel is szóba áll. Nyilván ez is nagyon rosszul esett neki valamiért.

Én valahogy úgy vagyok vele, hogyha valami nem az orrom előtt történik jelen időben, vagy nem jelen időben hív engem valahonnan, hanem a múltat meséli, akkor már nem tudok vele mit csinálni. Nem tudom, hogy itt én vagyok a f*sz, vagy mi van, de mai napig vissza hallom ezeket az eseteket, hogy emiatt nem bízik abban, hogy féltem őt.


2022. szept. 29. 12:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A 10esnek kifejezetten köszönöm!
2022. szept. 29. 18:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2022. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!