Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nálatok van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok van olyan, hogy valami csak egy alkalmi dolognak/szexkapcsolatnak/ laza kapcsolatnak (ki hogy nevezi) indul, de aztán el kezd a másik többet jelenteni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem elméleti kérdés, NEM az én életemről szól, nem vagyok ilyesmi szituban.


Csak felvetődött bennem, mert nőknél gyakran előfordul.


Férfiakál elő fordul, hogy idővel mégis megtetszik úgy is a másik, hogy többet akartok, esetleg idővel kialakulhatnak komolyabb érzelmek, vagy nálatok ez tényleg sokkal kevésbé változékony? Ha egyszer eldőlt, hogy nem, onnantól tényleg nem?



2022. okt. 1. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Nem is értem a kérdésed.
2022. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Húlye férfiaknál igen. Érett férfiaknál nem. Érett férfiak nem játszmáznak és nem kezelik többnek a szexet, mint szex.


F, 39

2022. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Jobbat mondok, a férfiaknál minden kapcsolat így indul. Aztán ha emberileg jó vagy valakinél, akkor veled marad. Ha meg ezen a szűrőn megbuktál, akkor egyéjszakás lett belőled.
2022. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a dolog, hogy egy kapcsolat nem tud úgy kezdődni, hogy egyből hosszútávú, komoly, stb. Az elején nem tudhatja senki, hogy mi lesz belőle, később vagy elkezd többet jelenteni, vagy nem.
2022. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen megesik.


De erre nem szabad várni, nem szabad éveket várni arra, hogy ő majd megváltozik és együtt lesztek és boldogan éltek mint egy csodás szerelmes pár.

2022. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindig ez van. Megszeretem őket. Aztán kidobnak:)
2022. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt már ilyen! De csak az én részemről, nagyon egyoldalú volt a dolog! Nagy szívfájdalom lett belőle! F.
2022. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

3. Hál Isten, hogy nem ez az általános. Mert férfinak nem születni kell, hanem úgy viselkedni.



Nálunk már az elején tisztázódott, hogy megvan a vonzalom, szerelem és hosszabb távra tervezünk. Jóban-rosszban. Semmiért nem cserélném el. :)


N

2022. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Férfiaknal inkább szeretet alakul viszont az tartosabb mint egy nő szerelme , szerintem.
2022. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!