Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a féltékenyked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a féltékenykedést?! 🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az exem akivel összejárunk elkezdett féltékenykedni. Több olyan szituáció is volt már amikor féltékenységi hiszti rohamot kapott végülis jogtalanul. A tegnapi nap folyamán is történt egy ilyen eset. Mivel beszélgetek pár pasival és több az ismeretségi köröm, na meg beszélgetni szabad így egy pasival elmentem motorozni mielőtt mentem volna hozzá. Mikor mondtam neki mert kérdezte hogy mi újság stb ezért nem hazudozok, tehát mikor elmondtam egymás után 10x megkérdezte hogy ki az, mi a neve - mintha lényege lenne, de nincsen. Ő mégis féltékenykedett, találgatott, honnan ismerem stb stb. Mondta azt is, hogy - persze, nekem be kell számolni neked meg nem. Bezzeg nem kérem számon soha, megtanultam hogy nem kell egy ilyen kapcsolatban követelőzni, utána lenyugodott, ölelgetett, puszilgatott, de mégsem értem hogy most ez mi volt mikor ő miatta mentünk szét - "nem szerelmes" sztorival.



2017. szept. 1. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Az ingyen puncit nem szeretne masnak lepasszolni.
2017. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem is szerelmes, de osztozkodni sem akar a lyukon.
2017. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Az "ex"-el NEM JÁRUNK ÖSSZE! Azért ex! Pláne nem számolunk be neki az életünkről!
2017. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan ex :)
2017. szept. 1. 18:52
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Hanem milyen ex? Se vele se nélküle? Tiszta dedó komolyan..
2017. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
így olvasva ezeket a kérdéseket, kezdem érteni h mért van annyi egyedülálló ember x)
2017. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg valamit érezhet még irántad.
2017. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez számodra kérdés, hogy miért van így, akkor nem csak az "exedet" nem ismered, hanem a férfiakat sem.
2017. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os! Kifejtenéd?


Ismerem nagyon jól, lassan 2 éve. Ez ennel bonyolultabb helyzet mint igy leírva..

2017. szept. 1. 19:50
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért jársz össze az exszel és mégis miért játszadoztok egymással? Ez a köztes dolog miért jó? Egyikőtök sem fog továbblépni. Legalább neked legyen tartásod és ne legyén ingyen pina. Hiába legyezi a hiúságod, hogy féltékenykedik, ez csak birtoklási ösztön. Keress olyat, aki nem csak akkor kapálózik ha féltékeny.
2017. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!