Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális az oktatómtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális az oktatómtól vagy már túl sok?

Figyelt kérdés
Tehat a pali lassan kozel 50, de eleg fiatalos meg rugalmas. Tobbszor dicsert mar meg(stilusom,labam,testalkatom) mondta is hogy jo no vagyok. Eleg kozeli viszonyban vagyunk jokat szoktunk dumalgatni de ennyi igazabol. Mondta mar parszor h milyen jo velem beszelgetni es milyen kulonleges vagyok. De arrol is beszeltunk mar hogy vannak esetek amikor az oktato ranyomul a diakra, es mindig mondja hogy hogy juthat valaki eszebe ilyen es o ezt mennyire nem erti meg es kirazza ot a hideg ettol es stbstb tehat NAGYON kihangsulyozza mindig hogy neki ilyen eszebe sem jutna. Vagy pl beszeltunk h meg hany ora lenne, penzugyek ilyenek es mondta h ha gond van megoldjuk majd ne aggodjak. Aztan rogton elkezdte h de jezusom veletlenul se gondoljak olyanra eszembe se jusson, hirtelen nem is ertettem mire gondol aztan kesobb esett le. Ti mit gondoltok csak en erzem ugy h tultolja ezt az en soha dolgot?

#nyomulás #Auto suli
2022. okt. 1. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen zöld a lámpa,csak annyi a kérdés, átmész-e rajta?

Csak hogy stílusos legyek... 😉

2022. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Lehet volt valami ügye korábban és azért beszél így.

De attól még bejössz neki.

Ha sokszor jön még elő ilyen szöveggel, akkor kérdezd meg, hogy volt már része ilyen jellegű félreértésben?

2022. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja hat levaltottam mert lehuzott penzugyileg, ugyh koszi a valaszokat annyira nem aktualis mar
2022. nov. 3. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!