Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy csak kéthete...

Az normális, hogy csak kéthetente egyszer tudok menni vezetni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok tanulója van az oktatómnak, így csak kéthetente egyszer tudok menni vezetni (de az 2 óra).

Azt érzem, hogy így nem tudok fejlődni. Mikor ilyen sokat kihagyok, utána nagyon érzem a hiányát a rendszeres gyakorlásnak.



2022. júl. 6. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

semmi értelme a bíztatásnak, hogy sürgesd, mert leírtad a helyzeted.

Lehet az is, hogy az oktató felmérte, veled nem lesz baj, át fogsz menni a vizsgán. Ha két hét után is megy a kétórás vezetés, akkor te egy nyerő diákja vagy.


Szerintem

2022. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt érzem, hogy így nem tudok fejlődni. Mikor ilyen sokat kihagyok, utána nagyon érzem a hiányát a rendszeres gyakorlásnak."


Szerintem két hetente az nagyon ritka, de te is érzed, hogy ez így nem jó. Én például anno heti 2x, vagy heti 3x mentem vezetni. Az utolsó két hétben heti 3x 2 órát voltam például, szóval a kéthetente egyszert nagyon keveslem.

2022. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Meddig dolgozik az oktatód? Te mennyire érsz rá, mondjuk délelőtt vezetni.


Nekem az első oktatóm 9től 16ig dolgozott, mellette én 7:30tól 16ig dolgoztam. Kivéve péntek. Csak péntek délután tudtam elmenni vezetni, de már arra is húzta a száját, mert ő "menne haza".

Kerestem másik oktatót, akivel hetente 2x fixen tudtam vezetni.

Egyszerűen nem illetek össze időben. Van ilyen, ez nem egyedi. Érdemes felhívni az iskolát és érdeklődni melyik oktató meddig szokott dolgozni.

2022. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem normális. Folyamatosnak kellene lennie. Azaz legalább heti 2 alkalom.
2022. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hetente minimum 2 szerintem az optimális, az alatt nem tudsz fejlődni, mert azzal megy el az óra, hogy visszaszoksz a vezetéshez. Vagy adjon gyakrabbi időpontot, vagy menj át egy olyan oktatóhoz, aki tud ilyen gyakran fogadni.
2022. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Het 6 órát vezettem, kéthetente kevés..sokáig fog tartani, lehet venned kell 50 órát, aztan 1évig járkálsz vezetni
2022. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 kell minimum, ennek így nincs értelme
2022. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem normális. Így nem fogsz fejlődni semmit, és még az is lehet, hogy kicsúszol a két évből.

Ezt a saját bőrömön tapasztaltam, mert velem is eljátszotta ugyanezt az oktatóm. Másfél évbe(!) telt, amíg az első vizsgámra eljutottam, mert kb.soha nem ért rá. Miután megbuktam, majd közölte, hogy a következő hétre sem tud időpontot, adni, otthagytam, és kerestem egyet, aki ugyan messze volt, sok időm elment az utazással, de fogadott fixen heti kétszer. Vele sikerült is.

2022. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Heti 1x kéne minimum.
2022. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyet azonnal ott kell hagyni. Senkit nem érdekel hogy nem ér rá. Akkor ne vállaljon még több tanulót csak annyit amivel még elbír.
2022. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!