Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális dolog az hogy még...

Normális dolog az hogy még nem kellett a vezetési kartont aláírni?

Figyelt kérdés
Lassan a 10. Vezetési óránál tartok de még sehol nem kellett aláírni semmit az oktatónak . Amire meg felkaptam a fejem az hogy az iskolával kötöttem egy szerződést x összegről a vezetési orákra , az oktató viszont többet kér . Azt hozzáteszem hogy igy is olcsóbb mint az átlag . A 6. Óra után meg mondja nekem hogy következő alkalommal lehet hogy hozni kell pénzt megint . Mondtam is neki hogy a következő részletet a 11. Óra előtt kell megfizetni nem 3-4 alkalom után . Ami a legfontosabb hogy volt már olyan hogy a végén kellett aláírni a vezetési kartont vagy azt minden alkalommal szokták? Nálatok hogy van/volt?

2022. máj. 24. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden óra végén alá kell írni, mert úgy érvényes. Ahogy az órákat is meg kell írni akkor, amikor levezeted.


Simán ellenőrizhet rendőr, vagy valami ellenőr, és nézi ezt.


De ha neked máshogy csinálja az oktatód, az biztos nem a te hibád.

És biztos ő is tisztában van az egész módjával, és nem történt baja ez miatt, úgyhogy ez van

2022. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem normális.

A hivatalos előírás szerint a karton az óra megkezdése előtt és a végén is alá kell írni.

Az óradíj miatt szerintem kérdezd meg az iskolát. nekem nagyon furcsa, hogy nem annyit kér, amennyi a szerződésben van. (amennyiben a szerződés fix óradíjról szól)


Amikor én tanultam, akkor a komplett vezetési idő alatt változott az óradíj. A későbbi tanulók magasabb óradíjat fizettek, de az enyém változatlan maradt,mert arról szólt a szerződésem.)

2022. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy forintot nem fizettem az oktatonak.besetaltam a suliba es ott fizettem a vezetest,vizsgat.

A kartonomat en sem minden alkalommal irtam ala.egyszerre tobb orat visszamenoleg.de pontosan jegyeztem mikor mennyit vezettem es nem volt belole gond,az oktato is ugy szamolt.

2022. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdező ez nekem több, mint furcsa.


Mikor én tanultam vezetni, minden levezetett óra után alá kellett írnom az óráimat.


És miután kifizettem az autósiskolánál az órákat, az oktató már nem kért pénzt.


Jelezd az iskolaigazgatónak finoman és kiderül mi a helyzet.

2022. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!