Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki érzi hogy változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzi hogy változtatni kellene de mégse teszi és nap nap után marad minden ugyanúgy az milyen ember?

Figyelt kérdés

Érzi h nem az igazi az élete mégsem lép mert nem tudja mit akar igazán.


Van egy kapcsolata de nem az igazi, mégsem lép.


A munkáját sem élvezi már évek óta mégsem lép.


Kissé talán kiegett, üresedett ember lett,aki mint a Robot teszi a dolgát.


Hogyan tudna változni?


2022. okt. 1. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Venni kell egy nagy levegőt és legalább 1 nagy stresszforrást kiiktatni, mert amúgy az is teljesen érthető, ha valaki le van terhelve mentálisan pl. egy rossz kapcsolatban. Így nyilván kiüresedik az ember.
2022. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Sok esetben realista. Gyerekkel, hitellel, alulképzetten, csórón, vidéken, 40+ -osan,... nem nagyon ugrálhatsz.
2022. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én sosem voltam ilyen ember, mindig úgy alakítottam az életem, ahogy nekem jó.


De ilyen emberek is kellenek, különben nem lennének egyszerű munkások.

2022. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Én tudatosan engedtem el az "életet".


Huszonéves korban rájöttem, hogy értelmetlen harcolni, melózni, tanulni, azért, hogy majd negyven vagy ötven éves koromra legyen esetleg lakásom, kocsim, jó nőm, vagy bármi.

Nekem huszonéves koromban kellett volna sportkocsi, motor, öltöny, csajok,...

2022. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Sok ember érzi,hogy nem ott van,és nem azzal akivel szeretne.De sokan azt is belátják,hogy a változtatások legtöbbje csak mások könnyein,bánatán, anyagi, vagy erkölcsi kárán valósulhatna meg.

És mérlegel. Nem mindenki csinálja azt,hogy " csak Te vagy a fontos" és " valósítsd meg magad"...még ha ezt is sulykolják mindenhol.

Aki tud, az vált.De sok akadály van, amit hókuszpókuszokkal és lelki tréningekkel nem lehet kiváltani,sem legyőzni.

2022. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lusta, és komformista. (komfortzónája rabja)
2022. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Igen ezzel én is így vagyok.


Ezeket a dolgokat fiatalon lenne jó élvezni, a pénzt , a sok nyaralást külföldi utakat, bulikat, jó szép gyors autókat, szép új házat...


És nem 50-60 felett. Mikor már inkább úgy jön a nyugalmi időszak-.


És látni a sok 60-70 éves papát aki ebben a korban feszít a 40-50 milliós autókban....nem ugyanaz.

2022. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldás van: meg kell mozdulni. Te döntöd el, hogy csak történnek a dolgok maguktól, lesz ami lesz, majd valahogy alakul, vagy olyan életed lesz, amilyenné te alakítod. Lutaság, gyávaság, esetleg mindkettő: ezek alakítják az életed.

Néha megéri kockáztatni, és megéri hajtani egy nagyobb célért, hogy jobb élete legyen.

2022. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!