Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg egy manipulatív, szociopata, megszállott embertől?

Figyelt kérdés

Nyíltan elmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, de nem érti. Már a zaklatás szakaszába lépett kb egy hét alatt, követ, lelkileg zsarol. Már félek tőle.. Nem tudom, mi az a határ, amikor még nem kattan be, de még felfogja, hogy nem akarok vele beszélni sem.. Ha nem jelzek vissza, írogat, hív, fenyeget, stb. Ha visszairok, már úgy viselkedik, mintha az övé lennék. Félek letiltani, nem tudom, mit tenne. Elmondása szerint már régóta figyel, és hogy szóba álltam vele, ez élete fénypontja. Ha én üzeneteket mondok neki, nem is figyel rám. Őt nem merem degradalni, mert félek tőle.

Volt már valakinek hasonló emberrel dolga? Hogyan tudnám lerazni? Hogyan adjam a tudtára, hogy nem akarok tőle semmit?



2022. okt. 1. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni az ilyet, majd a rendőrök a tudtára adják.
2022. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Rendőrségen kérj tanácsot!

Hangfelvétel, videó felvétel, messenger üzenetek, szemtanú...stb.

2022. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és távoltartási végzés.
2022. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem sikerült leráznod, és így viselkedik, akkor már nem is fogod tudni lerázni és ez nagyon veszélyes! Mindenképpen rendőrségi feljelentés és ami nagyon fontos, hogy mondd el a hozzád közel állóknak akikben bízol, tudjanak róla mindenképpen! Még ha cikinek, vagy terhelésnek is érzed, hidd el nem az nekik! Ez nem játék!
2022. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Cica, neked csak ilyenekkel volt dolgod. Szóval nálad senki nem tudja itt jobban, mint kell az ilyenekkel tenni.😂
2022. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


5-ös ezt miért is írod? Nem volt még ilyen emberrel dolgom, voltak rossz kapcsolataim, de egyik embertől sem féltem. Most kb üldözési mániám lett, folyamatosan azt érzem, hogy figyel, stb. Nem véletlenül írtam ezt a kérdést, szóval ha nem tudsz érdemleges választ adni, akkor szórakozz máshol!!

2022. okt. 1. 23:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj be a rendőrségre, mondj el mindent! Ha pedig teheted, húzd meg magad valahol máshol egy időre...
2022. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség!! Ahogy ezt így leírtad, ez már az az állapot. Aki ilyen, az nem fog érteni sem a szép, sem a csúnya szóból...


Tudjanak róla a környezetedben is, és ha van férfi ismerősöd, barátod, aki közel áll hozzád és a közeledben is tud lenni, neki mindenképp mondd el, hogy tudjon/tudjanak segíteni, ha tettlegességig fajul a dolog ennél a bolondnál.

2022. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek talán le kellene vágni a kezét, hogy nőhöz többet hozzá ne érhessen...
2022. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mik a körülményeitek? Ő a volt párod, aki rádtapadt, vagy csak egy férfi, akivel futólag megismerkedtél és azóta nem hagy békén? Milyen módokon próbáltad eddig leállítani?
2022. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!