Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ábrándíthatnám ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábrándíthatnám ki magamból?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden:

Szerettem volna barátokat/levelezőtársakat szerezni, ezért regisztráltam egy netes oldalra. Kapcsolatot nem akartam, mert se kedvem, se időm nincs hozzá, ezt tisztáztam is mindenkivel. Akadt is egy srác akivel jól elbeszélgettem, és azt hittem a szándékomat is felfogta, de rá kellett jönnöm, hogy nagyon nem...legyen elég annyi, hogy a volt barátnője azért dobta ki mert manipulatív, három hónap után már nálam is belekeveredett a hazugsághálóba. Állítása szerint nem szerelmes belém, de mikor elfeledkezik magáról olyasmiket ír hogy ő bármikor közelebb költözne hozzám, hogy be van tőlem zsongva, illetve már a családja és a barátai is ismernek hallomásból...

Lehet azt értette félre amikor egyszer megkérdeztem hogy van-e megnézni x helyet, és esetleg mellékesen találkozhatna velem. Addig úgy tűnt minden rendben, nem billent el nála a mérleg, és levelezett más lányokkal, akikkel voltak tervei is. Elvileg.... utána mint kiderült a kirándulás nem is érdekelte, csak én, nés nem is volt rajtam kívül senki. Mióta találkoztunk egyre rosszabb a helyzet, hiába éreztettem vele folyamatosan/mondtam meg konkrétan többször is, hogy emberileg bírom, de nem tudnék rá másképp tekinteni. Sőt, buzdítottam is hogy fogadja meg a barátai tanácsát és nőzzön, erre azzal jött most legutoljára, hogy csak egy nő fér a szívébe, és az én vagyok...Már próbálok neki jobban írni, mert ez nem fog jóra vezetni, de egyre jobban tapad, engem meg megőrjít. o,O


Mit csináljak hogy visszájára forduljon a dolog, és ő örülne annak, hogy megszabadulhat tőlem?

HELP!

(25 év körüliek vagyunk)



2016. dec. 22. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt amit a kortársaid: Dőlj be előtte egy macho figurának, aki majd jól elveri.
2016. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Îrd meg leszbikus vagy. Vagy találj ki egy gusztustalan szokást. Gondolom mivel máshogy nem ment de simán tiltani se akarod ez segîtene.
2016. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

"de simán tiltani se akarod"


Miért is nem? Ja, hogy azért maradjon csak a közelben, "más célokra", de azért annyira ne?

2016. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le szó nélkül, az ilyenkor segíteni szokott.
2016. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el nekem, mi a fene hátrányod származik abból ha szeretve vagy? Az még nem kötelez téged semmire! Ha neki jó az, hogy szeret, hát hadd szeressen.
2016. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első: Már komolyan arra is gondoltam hogy bedőlök valakinek, vagy legalábbis azt hazudom, hogy bedőlök valakinek...mert ha ehhez 25 év alatt nem volt, kedvem, azt hiszem ezután se lesz, nem véletlenül nem akarok kapcsolatot.

Sőt a machokra se bukok, a nőkre meg nem féltékeny.


Igen, a másodikra válaszolva, tényleg bukom a nőkre, jobban is mint a férfiakra, ezt tudja, de nem zavarja sajnos.


Én is gondoltam rá, hogy letiltom a francba, de nem tudom van-e mellette olyan támogató környezet, hogy minden rendbe legyen utána vele. Nem akarom tönkrevágni, de így meg ő fog engem, ha sokáig b@ssza a rezet...

2016. dec. 22. 13:47
 7/11 A kérdező kommentje:

"Magyarázd el nekem, mi a fene hátrányod származik abból ha szeretve vagy? Az még nem kötelez téged semmire!"


Mi a fene hátrányom származik? Csupán annyi, hogy nem akarok elköteleződni és változtatni a jelenlegi nagyon kényelmes életvitelemen...amibe a barátok beleférnének, de a szerelem meg a másokkal való törődés nem. Alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra, egyszerűen nincs szükségem ilyen szintű törődésre és kötődésre, sőt mi több, idegesít.

2016. dec. 22. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Akkor viszont legyél fair és tiltsd le. Ne azt csináld, hogy maradjon csak a közelben, hordárnak meg pénzszűke idején jó lesz szívességekre megkérni, amíg kényelmes kihasználni...

2016. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem volt hordár, az anyagiakhoz meg csak annyit, hogy jobban állok mint ő, és amikor akart venni valamit se fogadtam el semmit. Úgy általában nem szoktam, utálom ha valaki "lekötelezettje" vagyok. Ilyen értelrmben a kirándulást sem érthette félre, én ígyis-úgyis mentem, minden ki votl fizetve előre, neki utólag szóltam, ha van kedve, akkor jöhet. (buszos út volt).


Nem magam miatt akarnám megtartani, hanem mert nem sima eset, erősen lelkibeteg mint utólag kiderült. Olyanokat írt (utána megjegyezve viccesedve) hogy tudja ő kezelni a velem kapcsolatos problémáit, max kiugrik az ablakon. (túl durva poén: évekkel ezelőtt egyszer tényleg kiugrott az ablakon)

De te is eléggé manipulatívnak tűnsz, ha nálad a letiltás használna, lehet nála is o.O

2016. dec. 22. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

#9


Mártírkodás helyett simán letilthattad volna régen. De nem, inkább itt kell kicsit színészkedni. Hátha jönnek a nagy sajnálkozások.

2016. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!