Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, jártatok már úgy, hogy kifejezetten a vékony / sovány lányokat szeretitek, de közben megtetszett egy teltebb lány?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy ha pl. van egy lány a társaságotokban, aki személyiségben, meg mindenben bejön, de az alakja nem az ideál számodra, hanem van rajta 10 kg felesleg, akkor megfordul a fejetekben hogy összejöjj vele?
2022. okt. 3. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a soványhoz képest +10kg van egy emberen, azt orvostanilag normál testalkatnak nevezik, teljesen egészséges.

Konkrétan mi a kérdés?Az nem teltnek számít, hanem normálisnak.Ha a soványhoz képest +20-25kg van valakin, az számít túlysúlynak.

2022. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. ha én 177 centihez nem 70, hanem 78 kiló vagyok. Talán még 70 kilóval se lennék sovány, de 78-nal teltebb vagyok, de izmosabb az átlagnál és jól oszlik el a súly.
2022. okt. 3. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig a kisebb sovány lányokat kedveltem, de az előző munkahelyemen volt egy nő akin volt felesleg, de annyira jól oszlott el rajta homokóra alkatban, hogy váóóó. Hiába ellent mond az ideálomnak, de elmennék vele randizni. Szóval van
2022. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van hogy széles a skála ki tetszik.
2022. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!