Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg példaképek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg példaképek azok a férfiak, akik egyszerre több nővel is tartanak fent párhuzamosan kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A filmekben mindig úgy mutatják, hogy a sikeres, vezető férfiaknak szeretőjük van meg bulikon is összejönnek új nőkkel, akik jellemzően fiatalabbak, csinosabbak a feleségükhöz képest. Régen az uralkodók, gazdag emberek is így éltek, hogy volt hivatalosan egy feleségük (muszlimoknál több is) és amellett voltak ágyasok, udvari hölgyek, akikkel szórakozhattak. Meg sok ilyen mondás van, hogy az igazi tengerészeknek minden kikötőben vagy a kamionsofőröknek minden országban kell legyen nőjük.

Szóval ez egy elég mély kulturális beágyazódás is és persze társadalom előtt mindenki elítéli, de titkon azért sokan szeretnék a változatosabb szexuális életet több partnerrel, csak nincs rá lehetőségük. Az is kérdés persze a nők miért mennek bele ilyen kapcsolatokba, miért nem érzik megalázónak, de a filmekben általában úgy mutatják, hogy vagy naivitásból, vagy pedig azért, mert valami érdeket akarnak érvényesíteni a férfi hatalma segítségével.



2022. okt. 3. 14:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Példaképek de szerintem csak a majmoknál.
2022. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Sokak számára természetesen igen. Most tekintsünk el attól, hogy itt mindenki valami morális atyaúristennek adja elő magát, boostolva a felsőbbrendűségét, de a valóság nem ilyen. Ha valamire kevés ember képes vagy kevés ember rendelkezik vele, akkor az egy nehezebben elérhető dolog, amit mások irigyelni fognak, esetleg felnéznek rá. Ilyen az is, ha valakinek párhuzamosan több csaja/barátnője/szexkapcsolata van férfiként. Ahhoz, hogy ezt valaki összehozza, minimum a férfiak felénél többet kell nyújtania. Ha pedig ezt tényleg színvonalasan csinálja, akkor kb. a legjobb pasik között van.


#10: Életemben nem hallottam, hogy valaki férfira használná a rib* szót, szóval elég nevetséges, hogy úgy hivatkozol a saját véleményedre, hogy "hívjuk".

2022. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Pedig ezek fèrfi ribik,még a női ribiknèl is hitványabbak.
2022. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

#10 a hívjukot úgy értettem, hogy mi, az értelmesebb, erkölcsösebb réteg.

Előtte lévő regényedben is látszik, hogy te nem ide tartozol.

Az ilyen fiúkák rongyok, és akinek van gusztusa, az hozzá nem nyúlne ezekhez

2022. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
#13: Akkor rajtad kívül miért nem hívja őket más annak? Értem én, hogy valamiért nagyon frusztrál ez a dolog, talán lecseréltek egy ilyenre vagy ilyesmi, de attól még nem te adod meg a szavak jelentését. Továbbá, aki mondjuk 2 emberrel van szexkapcsolatban és tiszták a lapjai, azzal pl. mi a probléma?
2022. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"a hívjukot úgy értettem, hogy mi, az értelmesebb, erkölcsösebb réteg"


Mit is írtam a válaszomban?

"Most tekintsünk el attól, hogy itt mindenki valami morális atyaúristennek adja elő magát, boostolva a felsőbbrendűségét, de a valóság nem ilyen."

Tökéletesen bemutattad, miről írtam. Nem, te nem vagy az átlagnál sem értelmesebb, sem erkölcsösebb, csak az egoizmusod kiemelkedő.

2022. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15 egy másik válaszoló is úgy hívta őket, kettő már elég? De ha veszed a fáradtságot és meg nézed a többi hasonló kérdést, szerencsére fogsz találni pár hasonló gondolkodású embert, akik szintén olcsó r.bancnak tartják az ilyen rongyokat:)
2022. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

#17: Aham. Szóval, ha ketten vagy hárman itt gyk-n rosszul használtok egy szót, akkor az úgy is lesz? :D Ne már...

A való életben nem hallani ezt a kifejezést abban a kontextusban, amibe megpróbáljátok beleerőltetni. Árad belőletek a frusztráció és a lenézés. Ettől még nem lesz a szó jelentése az, amit ti akartok. Szerencsére még nem úgy működik a világ, hogy az itt tobzódó hangos kisebbségek frusztrációi működnek a valóságban. Ti is azok vagytok, ahogy az incelek is.

2022. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

#18 akik a való életben léteznek, azok írnak kommentet gyk-ra is.

Akik így gondolkodna itt, azok a való életben is így gondolkodnak.

A szét használt fiúkák azok r.bancok,nincs ebben semmi helytelen használat.

Ha neked ez a kifejezés nem szimpatikus, akkor nem használod, mások ettől még fogják, ne legyen már bonyolult.

2022. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
46%
Még egy nő is sok néha, nem hogy több...
2022. okt. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!