Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öröl fel mindenkit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öröl fel mindenkit egy idő után, ha szeretőt tart? Olyan nehéz két párhuzamos kapcsolatot fenntartani? Perzse az egyiket titkosan.

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megint az általánosítás, ami persze egyáltalán nem igaz.
2016. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*őröl
2016. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kit őröl fel? Minden nőt? Vagy minden gyenge lelkületű embert?


Engem ez még sosem őrölt fel.

2016. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
A mai hulladèk világban ez az elfogadott... Ès azok a "bènák" akiknek nincs. Undorìtò.
2016. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

4:

Az undorító, hogy akiknek nincs, azok undorítónak mondják azt, akiknek van. Miközben ez fordítva nincs így.

2016. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

#5


Komolyan semmi erkölcsi kifogásod sincs a dolog ellen? Ennyire mélyre süllyedt a világ?

2016. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös tényleg elgondolkodtató, hogy úgy kérdezel rá, mintha arról lenne szó, hogy valakinek kék vagy barna a szeme, és emiatt lenne konfliktus.

De azért gondold végig, a kérdésben arról van szó, hogy az ember megjátssza magát, színészkedik, és folyton belehazudik LEGALÁBB egy ember arcába. Bár valószínűleg ennél jóval többről van szó, hiszen léteznek közös ismerősök, rokonok, rosszabb esetben már család is. És szerinted ez rendben van? Cseppet sem kifogásolható életmód ez, csak épp más, mint az átlag? Még ha arról lenne szó, hogy nyitott kapcsolat, elismerném, hogy kinek a pap, kinek a paplan, lehet van olyan, akinél az működik, de kettős életet élni, és valaki mást a tudtán kívül ilyen helyzetbe kényszeríteni kicsit más tészta.

És ebben a kis kifejtésben benne is van a kérdésre a válasz.

2016. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Nincs. Már nagypapám is csalta a mamámat. Ehhez képest felneveltek három gyereket normális felnőtté, szeretetben éltek, életük vége felé papám extrém törődővé vált mamámmal szemben és megkövetelte hogy pl hívják az unokák mamát gyakran. 64 évet éltek házasságban közösen úgy, hogy 18-23 évesek voltak a házasságkötéskor.


Ja és papa érzelmileg és anyagilag mindig a családja mellett volt. Pl sosem volt az, hogy kihagyta az esti mesét, mert egy szeretőjét dugta. Diszkréten, havi párszor, eldugott helyen. A nők az extra szexuális vágyai lecsapolására voltak, a családja pedig a törődésre és érzelmi kiteljesedésre minden más módon.


Azt gondolom a férfiaknak a másokkal való szex nem feltétlenül a szeretet mércéje. Többek között a fenti példa alapján.

De gondolom te nő vagy és a híres női empátiád nem alkalmas most valamiért arra, hogy mások helyébe képzeld magad és ne a saját fejeddel tudj kizárólag gondolkodni.

2016. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

7:

Szerintem ez az egész, amiről te beszélsz, álszentség. 10-ből 8 ember gondol a félrekúrásra, 10-ből 5-6 ember pedig mondjuk meg is teszi. Ehhez képest ezt főbenjáró bűnként bemutatni álszentség.


Szeretnétek törvénybe foglalni hogy a megcsalás bűncselekmény és járjon érte halálra kövezés, mint egyes iszlám országokban? Nem?! Akkor miről beszélünk?


A többit neked is leírtam a 8-as válaszomban.

Nem mondom hogy bármi is rendben lenne. Csak azt hogy nem kell kamu, álszent módon felháborodni.

2016. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit eltúlzod, amit írtam. Senki nem beszélt olyasmiről, hogy törvénybe kéne foglalni, meg fővesztéssel büntetni. Csak hogy egy undorító dolog. És persze, annak idején ciánt is itattak egymással rokonok az örökösödésért, teljesen elfogadott volt, az arzént pedig már örökösödési méregnek nevezték. Ettől függetlenül nem követendő példa, és érdemes lenne előre haladni, nem hátra.

Szerintem például messze nem ilyen rossz a statisztika. Nekem nagyszüleim sose csalták egymást, anyám előző házasságában a férje őt igen, amiért el is vált, ellenben apámmal, aki szintén nem csalta meg, se anyám őt. Szerencsére a környezetemben sem gyakori vagy elfogadott az ilyesmi, és én sem csaltam meg soha senkit, nem is érzem szükségét. Ha egy kapcsolat nem működik, akkor nem szeretőt kell keresni, hanem megoldást a problémára. Ha az nincs, akkor ha a hitelek, és miegymás miatt "kénytelenek" együtt maradni, akkor meg lehet beszélni a nyitott kapcsolatot, vagy szimpla lakótársi kapcsolatot, amennyiben ilyesmiről nincs szó, mindenki mehet a maga dolgára abba az irányba, amelyikbe akar.

Röviden: véleményem szerint az effajta viselkedés inkább a primitívebb emberekre jellemző, akik képtelenek a problémamegoldásra, és/vagy erősebbek a nemi vágyaik az erkölcsüknél, esetleg gyáva férgek, és képtelenek kilépni a langyos vízből.

Nem főben járó bűnök, de semmiképp sem kívánatos emberi vonások, legalábbis, nem minden közegben. Ahogy az erőszak, akaratosság, fizikai/lelki terror és még sorolhatnám.

2016. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!