Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tart valaki párhuzamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tart valaki párhuzamosan két kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeretőnek akarta, de megszerette. Viszon a párját is szereti. Mikor dönt jó egy ember ilyen helyzetben? Mi visz rá valakit, hogy két nő/ff között ingázzon?
2009. okt. 25. 14:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

hát ez undorító, az a véleményem.

persze, ő ezt tök jónak éli meg, de az akinek meg nincs senkije, az mit szóljon. én soha nem tennék ilyent a párommal. gusztustalan. és a lélek se vinne rá, mert ebből az jön le hogy egyiket se szereti igazán.

18L

2009. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van Egy önző ember az aki ilyet művel, hogy kettőt tart!
2009. okt. 25. 18:09
 3/42 anonim ***** válasza:
Mert rohadt szemét k.csög, aki megérdemelné, hogy sose legyen boldog!
2009. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előző hozzászólóval!
2009. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet.


Aki még nem volt ilyen helyzetben az el sem tudja képzelni milyen borzalmasan nehéz hogy az eszedre vagy a szivedre hallgass.

Ítélkezni rohadtul könnyű ám, de próbálj meg parancsolni az érzéseidnek, mert az olyan marha egyszerű..

2009. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Kedves előzőnek: Már megbocsáss, de aki két vasat tart egyszerre a tűzben az önző állat. A másik félnek 100x szarabb a helyzete. Normális ember tud parancsolni magának.
2009. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon nagy szemétség!

ebből az esik le h egyiket se szereti igazán..

az ilyen ember megérdemli ha egyszer az élet jól pofán vágja!

én sose tudnék ilyet tenni a párommal:)

2009. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
11:51! Remélem visszanézel még ide.Kérlek írd le, hogy mért olyan nagyon nehéz, és ha esetleg a te saját élményedet is elmesélnéd, annak nagyon örülnék. Valahol meg tudom érteni ha egy ember azért van kettővel, mert nem tud könnyen dönteni,szereti mindkettőt de vajon ez mért van így???
2009. okt. 28. 12:20
 9/42 A kérdező kommentje:
Remélem este még visszanéztek!
2009. okt. 28. 12:24
 10/42 anonim ***** válasza:
azért mer önző...neki jó így vagy nem akarja egyiket sem elveszíteni mert ami hiányzik az egyikből a másikban megvan...vagy csak ki akarja próbálni a másik embert mielőtt dönt az egyik másik mellett...vagyis mindenképpen önző dolog és nem korrekt legalább az egyik féllel...
2009. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!