Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra milyen egy ideális igazi férfi akivel megismerkednétek és komoly kapcsolatot is el tudtok vele képzelni?

Figyelt kérdés
Külsőleg, belsőleg. Nem általános felszínes véleményre vagyok kíváncsi hogy külső megfog belső megtart, hanem pontosan mik az igényeitek 2022ben? Kíváncsi vagyok. Milyen legyen egy férfi ami számotokra jó és izgalmas?
2022. okt. 5. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Legyen magas a férfi, hogy fel tudjak nézni a szemébe. Tetszik ha borostás vagy kisebb szakálla van, persze nem mindenkinek áll jól a szakáll. 🙂 Divatosan nyírt frizura. Alkatra az a lényeg, hogy ne legyen túl vékony, inkább legyen rajta kis felesleg, a pici poci még tetszik is. 🙂 Öltözködésben szeretem, ha elegáns egy férfi, viszont nagyon bejön a melegítő együttes is, tehát nem kell mindig elegánsan öltözködnie.

Belső tulajdonságok.. szeretem, ha a szemembe mondja amit akar, ha határozott, ha nem fél és bátran meg meri mondani, hogy mit szeretne. Udvaroljon sokat, bókoljon nyugodtan, ha úgy érzi, hogy tényleg tetszem neki. Legyen kedves, vicces, figyeljen oda rám, ne hanyagoljon el. Lehessen vele hülyéskedni.. talán ennyi. 🙂

2022. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Akivel megismerkednék, legyen benne valami ami megfog elsőre. Ez teljesen változó, hogy mi lehet, akármi is, bármi. Egy mondat, a műveltség, a fellépés...mikor, kiben, mi.


Külsőre, jobban szeretem, ha magas, hisz én is az vagyok, vékony ne legyen, inkább vaskosabb, masszívabb alkat, kis felesleggel.


Belsőre, legyen jó humora, legyen intelligens, kifejezetten fel tudok nézni rá ha művelt, széles körben tájékozott, na és legyen egy örök gyerek :)

2022. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

vicces elsőnél, hogy olyan külső tulajdonságokat is keres, amit bárki meg tud változtatni 1 nap alatt (hajnyírás, ruha vásárlás)

Azt hittem fontosabb mondjuk a kiállás, egyenes testtartás, megnyerő, biztos megjelenés. Mármint nálam egy nő megjelenése sokkal fontosabb, mint hogy éppen milyen kontyban tartja a haját vagy éppen melyik szoknyáját vette fel.

2022. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 Nem olyan vicces az. Hisz amiket írt, azok hozzá tartoznak az emberhez, az ízléséhez. Az ízlése pedig hozzá, a természetéhez.

Nem lehet úgy hozzá állni, hogy ok, nincs szakálla, bajsza, nem baj, majd növesztetek vele.

2022. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szép és jó dolgok amiket írtok. ÉS hogy viszonyultok egy extrovertált férfihoz?
2022. okt. 5. 10:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy egy introvertálthoz? Szoktatok kezdeményezni? Vagy az is elvárás egy férfi felé?
2022. okt. 5. 17:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom megállt a tudomány :)
2022. okt. 6. 17:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de látom hogy álomvilágban éltek.
2022. okt. 17. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!