Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy volt képes az exem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt képes az exem egy ilyen csajért elhagyni?

Figyelt kérdés
Első kapcsolata voltam, 5 évig voltunk együtt. Az utolsó időszakban kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, de nem hittem volna, hogy szakítani fog velem ennyi idő után. Beleszeretett (legalábbis azt mondja) a kolléganőjébe.. A csaj tök mű, ki van szőkítve a haja, minden nap sminkel meg a körmeit is mindig megcsináltatja. Ilyen r*b*s táncra jár, ahol rázzák a lányok a feneküket meg ilyesmi. Nem értem, hogy egy ilyen könnyűvérű csajért hogy hagyhatott el. Tuti minden emberrel összefekszik. Azt hittem legalább egy értelmes nőért hagyott el, köpni nyelni nem tudtam amikor megláttam ki is az.
2022. okt. 5. 19:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Amilyen a gondolkodásod és ahogy beszélsz másról, nem csodálom, hogy lelépett. Jól tette.
2022. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ismered is a csajt vagy csak a külseje alapján ítélkezel?
2022. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez van, a ferfiaknak ez tetszik.
2022. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Unta már a megszokottat és ilyen jött szembe,vagyis ott volt kéznél. Ez van, törődj bele. Fölösleges hozzámérni magadat, ez nem arról szól hogy ki az értékesebb ember.
2022. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Gyanú Árnyékában legújabb része?
2022. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

"Nem értem, hogy egy ilyen könnyűvérű csajért hogy hagyhatott el. Tuti minden emberrel összefekszik"

Itt inkább az exed a ribi, amiért el hagyta másért a barátnőjét:D

2022. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne itélkezz... Miért ne lehetne szerelmes belé és az miért ne érdemelhetné meg?
2022. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de miért is kellene megismertem azt a személyt, aki elszerette a párom??? Undorítónak tartom az ilyen nőket
2022. okt. 5. 22:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 Elszerette?Ugyan már!Ez kellett az exednek, mert feláll rá.Ennyi legyen neked elég, mert ilyen egyszerű a dolog.Nem kell túlkomplikálni.Otthagyott, nem kellesz már neki.Ha ennek a nőnek nem kell, valószínű amúgy is otthagyott volna téged.De ilyenek az emberek.
2022. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépj akkor tovább. Gondolom találsz magadnak.másik hapsit.
2022. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!