Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok ezert?

Figyelt kérdés
A parommal tobb mint 2 eve vagyunk egyutt. Parszor megkerdeztem, hogy milyen elkepzelese van a kapcsolatunkat illetoen. Szeret, de nem tudja meg most, hogy en leszek e a felesege, de van ra esely. Vagy ehhez hasonlo valaszokat ad, illetve mindig az exeivel jon. Veluk nem lakott egyutt, veluk nem tervezett elore es velem igen. De azokra a kerdesekre, hogy szeretne e felesegul venni, tolem szeretne e gyereket -nem tudom - a valasza. 26 evesek vagyunk egyebkent- en a csaladomba is ezt lattam, 3-man vagyunk tesok, anyukam fiatalos, en is ilyen szulo szeretnek lenni.
2022. ápr. 12. 07:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Fuatal meg ehhez. Ő ráér 40 éves koraig is házasodni. Nagy eséllyel ugy is csak válás lenne gyerek mellett
2022. ápr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Fontos ezeket a dolgokat már az elején tisztázni (ettől függetlenül persze menet közben is változhat az illető hozzáállása), ugyanakkor, az sem mindegy, miként teszed.


Ha nyaggatod, mert ketyeg a biológiai órád, ő pedig még nem érzi magát felkészültnek rá, akkor sok értelme nincs.


Ez nem olyan dolog, amiben kompromisszumot lehet kötni, szerintem.


Vagy hasonlóan érzitek, vagy nem.

2022. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Azt ne hagyd, hogy az időd elpocsékolja bárki is
2022. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Én elhagynám. Ha azzal jön, hogy nem tudja, hogy 2 év után alkalmas leszel-e az életébe, akkor nem pocsékolnám sem a magam, se az ő idejét.
2022. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt, ez így kb semmi. Mármint a válasza. Arra gondolnék, hogy vagy csak egy ideig-óráig megfelelő időkitöltőnek tart, akivel megvan a napi kis szex, és azért a társaság is oké.

Illetve, ha nem is ez a helyzet, akkor se ad egyenes választ, ködösít, ferdít. Nem őszinte. Nem azt mondom, hogy szakíts, de ha belátható időn és pár komoly elbeszépgetés után nincs változás, én kédőbb elengedném.

2022. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Komolyat akarnék, és ő ilyen válaszokat adnak, valószínűleg elhagynám.
2022. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Szoval adott egy oszinte srac, aki nem hiteget? Hagyd el, keress egy kamugepet, aki 1 honap utan elvesz, teherbe ejt es lelep.
2022. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noren1989 ***** válasza:
0%
Am vótmà. Múlt héten még szar kapcsolatként volt előadva.
2022. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csináljatok 3 gyereket és esküdjetek meg. Az a tuti.
2022. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez egy teljesen normális állapot két év után: együtt éltek, szeretitek egymást, ha lehet hosszú távon terveztek együtt és van esélye, hogy összeházasodtok, de azért még nem teljesen vagytok mindenről meggyőződve ahhoz, hogy teljes szívvel igent mondjatok. A házasság és gyerek életed egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) döntése, hosszú időn át érlelődik és válik meggyőződéssé.
2022. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!