Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kacsintás minden esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kacsintás minden esetben a tetszés jele, ha a másik nem teszi?

Figyelt kérdés
Van egy személy, aki többször rám kacsintott, mosolyog. Egyszer kis ajak nevesített és közben kacsintás. És azt mondja nekem, ő csak kolléga. Én vagyok hülye, ha azt gondolom ez túllép már azon?
2022. okt. 5. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Lehet neked túl kedves, közvetlen, de teljesen mindegy, hogy mit csinál. Megmondta, hogy csak kolléga vagy, ennél konkrétabban nem tudhatnád, hogy nem érdekled, mint partner. Miért kell túlgondolnod?

Kacsintani, mosolyogni lehet csak azért, mert ő ilyen, mert vicces voltál, vagy maga a helyzet, ha megmondta, hogy nincs ebben ennél több, akkor nincs, vedd tudomásul.

2022. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne rámásznod.
2022. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem másztam rá senkire már ne is haragudj!
2022. okt. 6. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!