Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak segítséget várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak segítséget várok nem kritikát, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem rég dolgozom egy új munkahelyen, lassan 1 éve. Találkoztam ott egy sráccal, aki egy végtelenül rendes, aranyos srác, de láthatóan boldogtalan.


Eljutottunk arra a szintre vele, hogy beszélgetünk végre. Ha csak ketten vagyunk, pl jön szembe, mindig ràmkacsint és végre látom mosolyogni, amit eddig nem nagyon láttam tőle.


Csak egy óriási gebasz van, van felesége és egy gyermeke. Soha nem hajtottam ilyen férfira, de beleszerettem, nem tudok mit tenni.


Szerintetek kölcsönös lehet, egy házas ember miért kacsint rám, ha nincs esélyem? Nem akarok szerető lenni.


Tudom , hogy minden rohadéknak elfogtok hordani.


De csak a gyerek tartja őket össze ezt kollégáitól tudom.


Kedvel azt próbálja tudtomra adni? Ilyen szituban soha nem voltam és nagyon szar az egész . Ahelyett , hogy belém rúgtok, kérlek adjatok tanácsot!



2021. aug. 9. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Házinyúlra nem lövünk.

(Ha már tanácsot kértél.)

2021. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Én kimaradnék ebből. Azért egy kacsintásra alapozni merész. Vicces, hogy a #ek közé is odairtad.
2021. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Oda, mert többen keresnek így rá.
2021. aug. 9. 10:01
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz, elmondod mit érzel iránta, és rábízod a döntést.

Azt előre közölheted, hogy csak akkor vagy hajlandó kapcsolatra ha elválik, és adsz egy nem irreális határidőt, mondjuk 1 évet. Ennél többet butaság eldobni az életedből valaki olyan miatt aki lehet hogy csak ígérget.

Még valami, ha ez a kapcsolat összejön, akkor arra is fel kell készülnöd, hogy a szeretett férfi exével és a gyerekével is kell majd alakítanod egy kapcsolatot ami nem lesz egyszerű, mert a volt feleségben lesz sértettség nem is kevés.

Jól gondold meg milyen fába vágod a fejszéd!!!

44F

2021. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok könnyű helyzetben, ez igaz. De ha bevállalná a szakítást az exével vállalnám a vele való harcot és a gyermeket os elfogadnám, nem okozna gondot.


Egyszerűen megbabonázott, nem tudok tiszta fejjel gondolkodni, ha róla van szó.


Gondolod, hogy kölcsönös lehet a szimpátia?

2021. aug. 9. 10:09
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet már nagy dolog, de én is a munkahelyen levő lányokra, nőkre rámosolygok, pedig nem akarok tőlük semmit. Azt gondolom, egy mosoly vagy egy udvarias gesztus még nem felhívás egy keringőre.

Talán, konkretizálni kellene azt is vele, mit jelent a kacsintás. Itt nem kell nagy dologra gondolni. Ha legközelebb négyszemközt vagytok, akkor kérdezd meg, hogy miért kacsintott rád. Hátha kibújik a szög a zsákból.


Az is tény, hogy munkahelyen nem éppen jó ismerkedni. Ráadásul ő nős, gyermekkel.


Nagyon pontosítani kell, hogy ki, mit érez és mennyire komolyan, mielőtt csak egyéjszakás kaland lesz az egészből.

2021. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem mászok bele 1 éjszakába, nem az én műfajom.


Tudom, hogy nem nagy dolog, de amikor már sokadszor kacsintgat rám, kicsit furának találtam.

2021. aug. 9. 10:13
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

honnan veszed, hogy boldogtalan? nem is ismered. a kollegak pletykalnak mindenfelet, attol meg, hogy valaki nem jar folyton bargyu mosollyal a fejen a munkahelyen, egyaltalan nem biztos, h boldogtalan.


az meg, hogy ramosolyog egy munkahelyi kollegara, SEMMIT nem jelent. felejtsd el ezt a sracot.

2021. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj egy kicsit tisztábban a nagy rózsaszínködben.

Egyrészt: a kollégák pletykálnak mindenfélét.

Másrészt: nagyon sokszor az a helyzet, hogy azok, akik annyira panaszkodnak a házasságukra, meg hogy a gyerek miatt vannak együtt, a valóságban baromi kényelmesen elvannak otthon, ki van nyalva a fenekük, csak könnyebb a gyerekre fogni. Aztán megkettyintik a kolleginát, akinek előadják, hogy jaj, ilyen rossz meg olyan rossz otthon.

Harmadrészt: egy kacsintás semmit nem jelent.

Negyedrészt: ennek nagyon csúnya vége lehet. Vagy a feleségtől, vagy a kollégáktól, vagy bármi.

Ötödrészt: ideig-óráig bárki el tudja játszani a munkahelyén, hogy kedves, aranyos, megnyerő, stb. Nem is ismered, nem tudsz róla valójában semmit, csak amit pletykálnak... belelátsz valamit, ami lehet, nincs is ott.


Én hagynám a francba. Ha válni akar, váljon magától, és akkor rá lehet startolni. De én egészen biztosan nem kockáztatnám sem a lelkibékémet, sem a jó hírnevemet, sem a munkahelyemet egy ennyire kétes, bizonytalan dolog miatt.

2021. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves a pasi, és hány éves vagy te? Ez lehet szimpla kedvesség is a részéről, bár én ezt nem értem mit kacsingat. Köszön, mosolyog és ennyi. Kérdezz rá hogy miért kacsingat? Lehet ebbe te gondolsz bele többet, mint ami valójában. Megbántani nem akarlak, ne értsd félre, de azért bele szeretni valakibe mert kacsint? Felesége van, gyereke. Az hogy szarul élnek nem ő mondta hanem a kollégák akik lehet irigyek a házasságára. Ezt sem tudhatod. Vállalnád az exével a harcot? Miért akarsz harcolni? Az tuti hogy mivel miattad mennének szét,ha úgy lenne, soha nem lenne veled jó viszonyban az ex. Viszont azt is mérlegeld,hogy ha elhagyná érted a családot,nem biztos hogy téged nem hagyna el egy másik miatt. De szerintem ezt te gondolod túl...kérdezz rá..Bár én munkatárssal soha nem kezdenék. Párom meló helyén szoktak össze jönni a kollégák, ritkán szokott jó vége lenni.
2021. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!