Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak barátságos szeretne?

Figyelt kérdés

Először is egy új munkahelyre kerültem, ahol rajtam kívül még 4 lány azaz így összesen 5-én vagyunk újjal a munkahelyek, így nekünk pont egy férfi ott ugymond a "nagy főnökünk". De az szemetszurt az első napon, hogy csak nekem magyarázott végig az én szembe nézve és kacsingatott folyton mikor rám nézett, aztán kapott tőle mindegyikünk egy papírt, de a többieknek csak letette és annyit mondott vegyenek el egy lapot, nekem viszont odahozta és úgy szólt, hogy " Te is kapsz egy lapot" és újra kacsintott. Én már nagyon zavarban voltam. Azután mondta, hogy menjünk ki egy fél órás szünetre, így ki is mentünk, a lányok rögtön mondták is, hogy tutira tetszem neki meg a stb...

Amint behivott minket, rögtön az én nevem mondta, a többiekét pedig megkérdezed, hogy mi is a keresztnevük, mivel csak az enyémet jegyezte meg, még egy ok amiért zavarban voltam. Azután csak szivatott engem, szinte mindenbe bele kötött, de a végére persze nem felejtette el a kacsingatásokat, komolyan mondom éppen hogy csak rám nézett máris kacsintott egyet. Már olyan zavarban voltam, hogy mikor állt fel mindenki én rögtön az ajtó felé vettem az irányt, hogy távozzak, mivel azt hittem mehetünk, de ő rögtön mellettem is termet és megfogta a vállam és annyit mondott, hogy " Most elmész? Itt hagysz?". Én meg csak annyir tudtam mondani, hogy "Miért, nem megyünk sehová?". Ő csak mosolygott és kacsintott.


Másnap pedig éppen jártuk körbe az épületet egy régebbi dolgozóval, ő pedig bejött és rögtön amint meglátott mondta a nevem, és mondta, hogy a többit ő fogja nekünk bemutatói, illetve, hogy emlékszem-e amit tegnap mondott, én csak néztem rá, ő mosolygott és mondta, hogy ma még beszélünk, a számod véletlenül kicsúszott, hogy "Már megint?". Mosolygott és azt mondta, hogy milyen cuki vagyok. De amikor mentünk fel én inkább egy olyan helyre ültem ahol nem látott, ő pedig rögtön meg is jegyezte, hogy miért kellett oda ülnöm, mikor a többi lány is oda ült de csak nekem mondta, hogy ne oda üljek, hanem egy olyan helyre ahol lát is engem, így is tettem persze. Amint elkeztett magyarázni, de véletlenül megbotlott én pedig erre elkesztem nevetni, ő rám nézett és annyit mondott, hogy az ilyen viselkedés nem fogadják el ott, erre elkomolyodtam és egy kicsit rosszul esett, ki is küldött minket szünetben, persze a lányok rögtön letámadtak és mondták, (perverzen) hogy menjek be az irodályába es beszéljük meg az előbbit. Amint ki jött hozzánk még csak rám sem nézett, beszélt valamiről és elment. Amikor újra jött oda hozzánk és magyarázott egy másik lányra nézve én meg persze figyeltem a férfit, ő pedig rám nézett aztán el és újra rám, onnantól nekem magyarázott újra a szája sarkában ott volt egy kisebb mosoly persze kacsintott egyet.


Szerintetek tetszem neki?



2021. júl. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni. Valószínűleg ha nem mész bele szarrá fog szivatni.
2021. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azon mesterkedik, hogy elcsal magához és megtanít helyesen írni, illetve jobb sztorikat gyártani...


Komolyra fordítva a szót : ha csak nem rángatóznak az idegek a szemében, akkor szexet akar. Nem biztos, hogy ennél többet is, nem biztos, hogy csak tőled, de szúrna. Rajtad áll, belemész-e a játékba.

2021. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire buta vagy, hogy nem tudod, hogy ezek alapján tetszel e neki,akkor meg fog dugni, aztán kicsin0ál, vagy kirugat hamar.
2021. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Szerintem ez a melóhely így gatya. Rád hajtott, ha visszautasítod szivatni fog, ha meg emiatt beadod a derekad úgy, hogy te nem is akarod az még rosszabb.
2021. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tikkel. Egészséges ember egész életében nem kacsint ennyit, mint amennyit te most itt leírtál.
2021. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!