Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul így rám? Srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul így rám? Srácok elmagyarazná valaki?!

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki beszélő viszonyban van velem, egész emberi a kapcsolat. Én vagyok a nő , ő férfi.


Többször észre vettem, hogy ülök a recepción a pultban ( ez a munkám) és amikor jön már látom, hogy néz.


Ma is jött, oda szólt, hogy minden rendben van? Nem volt túl jó kedvem ma. Mondom persze. Azt mondja az a lényeg, hogy minden rendben legyen. És ment tovább. Én épp néztem valamit lent az asztalon, felnezek, már az ajtóban járt és engem nézett, nézett vissza.


De nem mutat felém közeledést, párszor rám kacsintott, de nem vettem komolyan.


Most vagy lép valaki vagy nem.. ez mi?


2022. okt. 8. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki, hogy foglalkozik veled valaki!
2022. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod, engem meg kolléganőm nézett érdekesen, rég eljöttem, és az ajtónál visszanézek, ő meg ott áll, és integet... nekem nem volt ciki, örültem neki, de őt sokan látták onnan. Lehet hívjam el randira? :D
2022. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hívd, mit veszíthetsz.
2022. okt. 8. 22:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyes: okes, csak a foglalkozás milyensége nem mindegy. Én nem biztos, hogy akarok bármit is tőle.
2022. okt. 8. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést és ebben a csoportban?
2022. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért, hogy neked legyen mit kérdezni. Az legyen az én dolgom. A kérdés vár válaszra, nem az miért írtam ki.
2022. okt. 9. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, próbál közeledni, vagy rájönni, hogy te mit akarsz tőle.

Lehet érzi, hogy csak az egódnak kellene, hogy bepróbálkozzon.

Vagy naiv és olyat lát benned, ami nincs.

2022. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az egómnak kell, hosszú lenne a magyarázat, ezért nem kezdek bele. De nem közömbös nekem
2022. okt. 10. 00:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem nyitsz felé?
2022. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!