Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiúk akik félnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk akik félnek kezdeményezni, ismerkedni, ők sokat csalódhattak és azért ilyenek?

Figyelt kérdés
Sosem értem azt hogy egy lány miért bunkón utasít el egy olyan fiút aki normálisan közeledik, mert ha bunkón, rámenősen azt meg lehet érteni. De ha egy normális fiút bunkón elhajt az nagyon megalázó. Miért jó ez a lányoknak?
2022. okt. 9. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én sokat csalódtam, de nem ez az elsődleges oka, hogy nem merek kezdeményezni. Egyszerűen gyáva vagyok hozzá.
2022. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, csak te érzed azt, hogy normális voltál. A lányok többsége nem bunkón utasít el, ha normálisan közelednek feléjük.


Amúgy leginkább személyiség kérdése. Akinek van egészséges önbizalma, az tudj azt, hogy nem jöhet be mindenkinek, nem akarhat mindenki ismerkedni vele. Nem veszi magára, hanem tovább lép.

2022. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
mert tudják, hogy az ilyeneknek be lehet szólni, és kiélik magukat
2022. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem a visszautasítás az elsődleges oka annak, hogy nem kezdeményezek. Sokkal inkább az, hogy belefáradtam a társkeresésbe. Egy hatalmas nagy lottó az egész. Vagy kifogsz egy jót, vagy egy full idiótát.
2022. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Én is ilyen vagyok. Pedig engem nem bunkón utasítanak el soha. De mégis, az ember ha 10-böl 10x koppan, akkor levonja a konzekvenciát és nem csinál magából bohócot. Lehet h a 11. csajnak épp bejönnék, de már nincs erőm megpróbálni. Mert ha mégsem, akkor meg újabb fintorgás, kínos percek, stb. Természetes, h ezeket mindenki kerüli.
2022. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Egy óvodás kisfiú odavisz egy virágot annak aki tetszik neki vagy rajzol neki.


Akik felnőve sem képesek kezdemenyezni azok vagy antiszocok, bénák csak, vagy visszafele fejlődtek, vagy nem férfiak nem is fiúk egyszerűen.


Az ilyenek bajban sem állnának ki melletted meg stb. Nem szerencsés velük kapcsolatba kerulni.

2022. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha elesel felállsz
2022. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8 kezdeményezés után én leálltam.


Szemtől szembe sok embertől megkaptam, hogy fejre/arcra nagyon előnytelen vagyok. Sajnos ezen egy orr vagy fülplasztika sem segít.


így teljesen elment a kedvem az egésztől. mondhatni tényleg minden kedvemet elvették tőle.


Régebben 18-20onévesként többet jártunk kb. minden hétvégén szórakozni a haverokkal,. soha rám sem néztek, 2 srác az jóképű volt én meg kb ott ültem mintha nem is léteznék. Így 2 év után ezt is abbahagytam.


Elég szar érzés, dehát ez születéskor dőlt el.

2022. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy fél, lehet csak nem látja értelmét.

Ha soha senkivel nem jön össze az embernek akivel szeretné, akkor belefárad az egészbe.

2022. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is jól esik bunkón elhajtani a nőket.

Valószínű azért mert én olyan típus vagyok, hogy amit kapok, azt adok..

Mellesleg már belefáradtam a sok próbálkozásba, aminek tudom mi a végkifejlete, és még tetézi ez a bunkó viselkedés amit megengednek egyesek maguknak.

F.

2022. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!