Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok, és diákmun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista vagyok, és diákmunkában takarítok egy gazdag családnál. Nagyon aranyos az anyuka, aki konzultálni szokott velem, és van egy velem egykorú fia, aki iszonyúan tetszik. Én is tetszem neki, mégsem kezdeményez semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 02:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésről a Vad Angyal telenovella jutott eszembe, ahol a Ház Urának fia, a jóképű Ivo, viszonyba keveredett az egyik szobalánnyal, Mili-vel.


Lehet félreérted, és nem tetszel neki, vagy túl gyáva a kezdeményezéshez.

2022. szept. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Még valami: Amúgy miből gondolod, hogy tetszel neki?


Elmondta? Vagy valaki mondta neked?


Erre azért kíváncsi lennék.


És ha nem ismered az #1-es kommentemben lévő telenovellát: akkor rosszul fogalmaztam, mert nem egyszerűen viszonyba keveredett Ivo és Mili, hanem szerelmesek lettek. Kíváncsi lennék, ez a valóságban milyen gyakran történik meg, szerintem szép esemény az ilyesmi.

2022. szept. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Tudja, hogy egyetemista vagy?
2022. szept. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmit ne tegyél. Ha tetszel neki, akkor ő fog lépni. Egy ilyen helyzetben szerintem kínos, ha te teszed meg az első lépést.
2022. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy buta megérzésre alapozni egy jó állást merész. Ha akar valamit lépni fog ha nem egy 10/10-es Michelle Wild utánzat vagy.
2022. szept. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Mennyire sznob a fiú? Lehet, csak külsőre tetszel neki (honnan az infó?), de lenéz amiatt, mert takarítasz? Tehát a szemében nem egy szép egyetemista lány vagy, hanem "csak" egy takarító?

Esetleg lehet ez ilyen ki nem mondott családi nevelés is, hogy a saját szintjén keresgéljen?

Legyél kedves vele, beszélgess, flörtölésbe is belemehetsz, de mindenképpen neki kell kezdeményeznie.

2022. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést az Élősködők című film ihlette?
2022. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem kezdenék senkivel, akit én alkalmazok valamiért, meg úgy egyáltalán kollégával se, ez egy munka. Az orvos se fog kikezdeni a pácienssel, mert mégis minek... Szerintem egyértelmű, hogy miért nem kezd veled a srác, nem ezért vagy ott. Ha csinos is vagy meg szép, akkor lehet azért néz, de ebből messzemenő következtetéseket nem kéne így levonni, nem is ismer gondolom.
2022. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Válaszolok a kérdésekre.


Onnan tudom, hogy tetszem neki, hogy volt pár olyan összenézésünk, amiből egyértelmű. Ha még beszél velem, látom hogy próbál imponálni. Ezek a tipik apró jelek megvannak, hogy kihúzza magát, rajtam felejti a szemét messziről, udvariaskodik, stb. És egyszer az anyja is elmondta, hogy amikor én jövök, akkor a fia érdekes mindig farmerban van, pedig amúgy melegítőben szokott itthon lenni. És hogy az előző idős takarító miatt sose vett farmert. Nevettem nagyon mikor ezt elmondta, de örültem neki... Megerősítette azt, amit amúgy is tudtam: nem vagyok neki közömbös.


Az anyukája fixen tudja, hogy egyetemista vagyok. A fiával erről sose beszéltem. Remélem átadta az információt, ha ez fontos.


Nem tudom mennyire sznobok... A többieket eddig sosem említettem, de ez egy 5 tagú család. Apuka is otthon lakik. Legidősebb gyermekük kész férfi, már elköltözött. Van még egy lány, most érettségizik. Senki se beszél lenézően velem, de lehet csak felebaráti tiszteletből, attól még én vagyok a takarító. Év végéig állapodtam meg velük, úgyhogy pontban december 30-án megyek hozzájuk utoljára. Addig van időm, ha addig nem lesz semmi, utána sem lesz. Nagyon jól fizetnek, főleg amiatt, hogy mindig kiegészítik a béremet. Különben nem is csinálnám. Én általában csak az anyukával szoktam beszélni munka ügyben, a többiekkel max 2 mondat udvariassági formula. Nem tudom így, mennyire sznobok... Aki tetszik, azzal azért 2 mondatnál többet szoktam, mert mind a ketten próbálunk beszélgetést kezdeményezni, ha adott a szitu.


Nem ismerem az Élősködők című filmet, de láttam a trailerét pár éve, hogy ázsiaiakról szól.


Sajnos a 8-as válaszolónak igaza lehet, én is ezt érzem. Tudom, érzem, hogy tetszem neki, szerintem ezt a nők szokták érezni mindig... Apró jelekből is... De hogy attól még nem fog lépni. Ha egy házibuliban találkoztunk volna, tuti próbálkozna valamivel, de itt, így, annyira mások a körülmények... Úgy vélem, kínosnak érzi a családja orra előtt csajozni. És ha így van, az teljesen érthető. Csak akkor nekem pechem van, mert nem lesz semmi. Néha azt is érzem, hogy örül annak, hogy csinos csaj járkál hozzájuk, de nincs további szándéka... Cukorka a szemnek, de ennyi, semmi több.


Amúgy az is lehet, túlmagyarázzuk mind, és annyi a helyzet, hogy már van valaki, aki tetszik neki, vagyis foglalt a szíve.

2022. szept. 13. 13:19
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne ragozd tul, kerdezd meg, hogy van-e kedve meginni valamit, es kesz.
2022. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!