Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen esetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen esetbe?

Figyelt kérdés
az egyik kollégám belém van zúgva közel 50 éves, én 36 vagyok de nekem egyáltalán nem jön be semmilyen formában
2022. okt. 10. 19:23
 1/3 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Állj elé és mondd meg neki Te nem akarsz vele kapcsolatban lenni. Ahhoz 2 ember kölcsönös akarata kell, ha részedről semmi vonzalom nincs, feleslegesen próbálkozik. Jobb az elején tisztázni ezt a dolgot. Elég felnőtt már ahhoz, hogy megértse.
2022. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért probléma 36 évesen? A legkönnyebb kimondani, hogy nem!

Már ha megkérdezi, és valóban akar valamit, ha csak célozgat, akkor elég szokott lenni elutasítónak lenni, ha nem érti elküldheted melegebb éghajlatra. Amennyiben zaklat, akkor a munkahelyen is lehetőség van panasz tenni, ezt nem ajánlom, csak ha fogyatékos az illető, és nem ért a szép szóból.

2022. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mi a problémád. Ha közeledik azt mondod NEM. Vagy ez ilyen nehéz szó? 36 évesen ennyire életképtelennek lenni már művészet.
2022. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!