Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, magyar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnéd, magyar vagy külföldi pasihoz mennél feleslegül?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 09:15
A kérdező szavazást indított:
Magyar pasi
Külföldi pasi
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem szavazok. Külföldihez mentem, de nem azért mert külföldi volt, hanem mert szerettem. Csak olyanhoz tudok hozzámenni akibe beleszeretek, legyen az magyar vagy külföldi.
2021. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Feleségül senkihez nem mennék, élettársnak külföldi pasit választanék.
2021. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Külföldi = Nyugat-európai XDDD


Gondolom egy nőnek sem egy indiai vagy kínai jelenik meg most a lelki szemei előtt.

2021. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Magyar, mert magyarul tudok legjobban és ez nekem fontos egy kapcsolatban, hogy könnyen ki tudjam magam fejezni. 😁
2021. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég nyilvánvaló.
2021. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Mivel külföldön élek, egyértemű külföldi. Egyébként sem az itt elő magyarok társaságát keresem.
2021. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Külföldihez, de mert szinte csak azok voltak körülöttem, amikor kiköltöztem az egyetem miatt. Nem a nemzetiségét néztem, amikor beleszerettem.
2021. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Külföldihez.Magyar férfiak,tisztelet a kivételnek,bunkók,nagyképűek,és csak a 10/10 nőket veszik észre,de van hogy azokat is csak egy pohár ital után.Voltam pár országban,de ott fele ilyen felszínességet sem tapasztaltam.
2021. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magyar anyanyelvűhöz. Ha élt már itt, az sem hátrány, pár közös témával több. Viszont az nem lenne ellenemre, hogy kiköltözzek más országba.
2021. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyarhoz, de a külföldit sem zárnám ki. Nekem fontos lenne az, hogy mélyen el tudjunk beszélgetni az érzéseinkről, a mindennapjainkról. Ez meg nyilván olyan emberrel valósítható meg leginkább, akinek szintén magyar az anyanyelve, még úgy is, hogy angolul kifejezetten jól beszélek.
2021. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!