Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit gondolnál arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit gondolnál arról, ha egy ismert nőcsábász pasi ilyet mondana egy társaságban, ahová bekerülsz?

Figyelt kérdés

Miután felvetődne, hogy ki hol tart az életben, milyen iskolai végzettsége van:


"Sajnálom, de az valóban igaz, hogy nem érem el bizonyos emberek értelmi szintjét, mert engem a diploma elkerült. Ugyanakkor nem tartom magam műveletlennek, mert érettségim van, több nyelven beszélek.

Több nem is kell.

A nőcsábászat az egyetlen, amihez igazán értek, ez én én szakmám. Ennek köszönhetően tartok ott az életben, ahol jelenleg vagyok"


2022. okt. 11. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Érdekes srác lehet, szívesen beszélgetnék vele.
Nagyképű ember, lenézem.
Nem mozgatna meg egyáltalán.
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Ehhh

Nem hinném hogy egy nőcsábász a hianyossàgaival flexel.

Amúgy ez a szöveg is elég közönséges amit ide beírtál.

2022. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból hogy el meg, hogy nőcsábász ? :D lenyulja a nők pénzét, akiket felszed vagy mi ?

Nekem alapból taszító az olyan férfi, aki lépten nyomon csak csajozik. Arról nem is beszélve, hogy mi az, hogy elkerülte a diploma? Inkább ő kerülte el, hogy tanuljon. Rajta múlt, nem élt vele, saját döntés volt, nem tőle fuggetlenul történt. Akinek ennyi rálátása és ráhatása nincs a saját életére, az hagyjon beken. (NEM a diploma hiánya a gond!)

2022. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ milyen minőségben vagy a társaságban. Ha te vagy a randij a pasinak, akkor lépnék a helyedben. De egy baráti társaságban kell egy ilyesmi figura, lásd Jobaratok Joey. A férjem haverja ilyen, roppant szórakoztató személy, nevettető, sztorizgató, vele mindig történik valami, az élet kegyeltje, kb semmit nem csinál és minden az ölébe pottyant. Igaz mindig új barátnője van, de megszoktuk, ez is hozzá tartozik.
2022. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismert nőcsábász? Honnan ismert?
2022. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


Nem nyúlja le senki pénzét. Hanem jómódú nők támogatják a saját akaratukból anyagilag, akikkel összejár.

2022. okt. 11. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mr. Golddigger
2022. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Végiggondolnám, mit is keresek én olyan társaságban, amelyik ilyen majmokat megtűr a köreiben.
2022. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas alak és azt, hogy rossz helyen vagyok.
2022. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"elkerült a diploma", mintha az úgy körözne a levegőben és random megtalálna embereket... értem, hogy érdekesen akar fogalmazni, de azért arra is oda kellene figyelni, hogy hangzik :D. Emellett kicsit beképzelt is, ha már azzal indít egy új ember előtt egy társaságban, hogy mennyire művelt.


Amúgy meg tisztában vagyok vele, hogy férfiból is van olyan, aki másokon kapaszkodik fel és a szépségét használja fel az előrejutáshoz, csak emiatt nem tartanám érdekesnek.

2022. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem nyúlja le senki pénzét. Hanem jómódú nők támogatják a saját akaratukból anyagilag, akikkel összejár."

Magyarul mindenféle kamu sztorikkal, sajnálatkeléssel, csikar ki naiv nőkből nagyobb összegeket.

Pl. Halálosbeteg anyuka, induló bomba befektetés ami megtérül, majd vissza adja amint beindul a biznisz. Stb.

jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!