Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy fontos vagyok szàmára?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedünk, nem találkoztunk. Nem volt még hasonló élményem, hogy valaki ennyire kitartó legyen. Minden nap keres, ha kevesebb ideje van is szàn rám időt. Minden érdekli velem kapcsolatban és ő is regeteg dolgot mesélt el a múltjáról, családjáról, a mindennapjairól, hova megy, mit csinál stb. Természetesen esett szó szexuális témákról is, de az elején többször, mint mostanában. Nem ez a központi téma. Egy férfi a szexért, kalandért fektetne ennyi energiàt a beszélgetésbe?

Vagy lehetek egy ilyen férfi számára fontos? A leírtak utalhatnak erre?



2022. okt. 11. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul igen, hogy amíg meg nem kap, rengeteg energiát tesz bele, majd lelép. Ezt előre nem annyira fogod tudni eldönteni.
2022. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos igen, én is tettem ilyet. Bár kapcsolatnak indult, de egyrészt élőben sokkal kövérebb volt, mint amúgy (amúgy is az volt, de még annál is...), ennek ellenére lefeküdtem vele - mert másrészt még kevés nővel voltam, és feljebb akartam hajtani a számot, hogy lezárhassam egy idő után. Ez sikerült is, de nagyon bánom, hogy vele is így kicsesztem. Később kerestem kétszer, hogy sajnálom, de nem fogadott vissza. Bocsánatot kértem tőle, elengedtem a témát. Megtehette volna, hogy visszafogad, és együtt lehetnénk, akár örökké is, mert nem szakítanék vele a jövőben, max. ha ő velem. De ez már sosem derül ki, mert később ő mondott nemet. Persze jogosan, csak azért nem azt csináltam, hogy végleg eltűntem.
2022. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnos nagyon tipikus, amit leírsz.


Azt javaslom, találkozz is vele, lássuk személyesen is invesztál-e ennyit a dologba.

Ne feküdj le vele néhány randevú után. Ha kitart, az már inkább jelentheti, hogy komolyan érdekled. Az esélyét legalábbis mindenképpen csökkented annak, hogy pofára ess.

2022. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
A gyakori sok duma az nem energiabefektetés egyáltalán.
2022. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 nem ez a kommunkiációs csatornánk. Persze, duma bàrhol lehet, értelek.
2022. okt. 11. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudhatod biztosan, senki nem tudja.

Lényeg, ne feküdj le vele pár randi után, inkább beszélgessetek sokat, esetleg haverokkal együtt is talalkozhatok hogy megfigyeld, hogy visszonyul másokhoz. 🤷‍♀️

2022. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!