Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen most sírjak vagy nevessek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen most sírjak vagy nevessek?

Figyelt kérdés

Egy esetet mesélek el, ami tegnap délután történt.

Épp hazafelé tartottunk a férjemmel és a kicsivel.

Ők ketten hátul ültek. Nem tudom, hogyan kezdődött, de elkezdtük egymást cukkolni.

Magyarázta az 5 hónapos kicsinek, csak úgy viccből, hogy menj keress más anyukák. ( én soha nem tartottam ezt viccesnek ).

Mire én gondoltam egyet és mondta: igen tudom! A faluban azt beszélik, hogy egy másik gyerekes szingli nővel beszélgetsz!


Erre néma csend lett. Fél percig csak nézett, némán.

Mondja- te őrült vagy, ez nem igaz!

Majd megkérdezte, hogy ki mondta- akkor rávágtam, hogy csak kitaláltam az egészet.


Mire véljem ezt a reakciót?



#vicces #rajtakaptás
2022. okt. 11. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Ez szerintem nem rajta kapás, de ugye a faluval az a baj, hogy ugye egyből megy a pletyka meg a szarkavarás (Fingasz egyet és a falú másik felén meg már tele kakkantottad a nadrágod!). Van aki ezt nem tudja eltűrni.

Szerintem a férjed csak ledöbbent, hogy mit találtak már ki megint. Én is jártam már így. Hirtelen a: " Most mi a f.sz van?!?! Jól hallottam?!?!"

2022. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát,...én nem tudnék nevetni, bár nyilván ennyi még semmit nem bizonyít.


Nem gondolom, hogy ez annyira rendjén való reakció volt részéről, főleg, úgy, hogy előtte hasonlóval poénkodott. Nem kellett volna ennyire meglepődnie egy hasonszőrű "vicces" visszavágáson.

2022. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Engem a reakciója akasztott ki, őt meg az amit mondtam.

Valahol vicces is, de nem tudom, hogy miért xD vagy inkább nevetséges.

2022. okt. 11. 12:43
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves első. A férjem reakciója valahogy más volt, ha nem hazudott volna, akkor nem kellett volna, hogy tétovázzon.

Én is le döbbennék, ha ilyet mondana, de ő inkább gyanús volt.

2022. okt. 11. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szeretitek egymást?
2022. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mondhatni igen, de mint minden házasságban itt is van göröngy.

Főleg, hogy most gyerekünk is van, több időt is töltünk együtt.

Bevásárolni együtt megyünk, főzni segit/ takarítani stb

2022. okt. 11. 12:55
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Gondolkozott hogy kivel keverhették hírbe. Aztam esett csak le neki hogy kamu.
2022. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon csúnya bukta. A természetes reakció a nevetés lett volna, vagy valami hasonló. Hallgatás, beleegyezés. Tehát vaj van a füle mögött. Bárki bármit ír, ránéznék ( engedélyével, de random) a telefonjára.
2022. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Én a férjed helyébe rávágtam volna, hogy bár csak igaz lenne! :D
2022. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A reakcióból ítélve én azt gondolom, csúnyán beletrafáltál.
2022. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!