Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hihetetlen helyeken/szi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hihetetlen helyeken/szituációkban ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Tehát ami nem szokványos, mint a diszkó, suli, munkahely ilyesmi, hanem ami tényleg különleges, tipikusan olyanok érdekelnek, ami biztosan nem történhet meg bárkivel, annyira különleges, szürreális volt.

2022. okt. 11. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Azért átlagos helyeken is lehet nem szokványos. Egyik exemmel egyetemen utolsó vizsga, mert az utolsó előtti félévemben volt már csak előadásom, ő pedig ugyanahhoz a tanárhoz jött szóbelizni, csak más óra miatt. És előtte beszéltünk. Mint kiderült, egyidősök vagyunk és együtt kezdtük, csak ő csúszott egy évet már az elején, ezért évekig nem volt közös óránk. Illetve máshogy nézett ki 4 évvel később, mint akkor, mikor még emlékeztem rá, és csak akkor ugrott be, hogy ki ő, mikor már együtt voltunk, és megnéztem egy igazolványképét, hogy évekkről ezelőttről rémlik az arca.

A másik exszel pedig munkahelyen ebéd közben, általában nem ebédeltünk együtt, és pont akkor valami olyanra emlékeztette az ebéd, ami közös téma volt, és tök véletlenül kiderült, hogy mindketten benne vagyunk valami hasonlóban, bár persze később kiderült, hogy ő annyira nem, de onnantól megvolt a közös téma.

Mindkét nő szakított velem, úgyhogy hiába a véletlenszerű megismerkedés, ez semmit nem jelent. Most is lenne egy ilyen nő, de ő legalább kezdettől letojja a fejem, így össze se jövünk, pedig azt is mesélhetném - csak hát ugye kinek, ha szakítana velem.


De bocsi az offért, ezek tényleg egyetemi, munkahelyi sztorik voltak.

2022. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Pl volt, hogy stoppoltam.(rossz irányba meg egyéb ilyen apróságok) de abbol lett kapcsolat.

Aztán bányatónál tóparton esti nyári borozás (bornyito nelkul furdoruha nelkul persze ugy spontan.)és nem használt ki.


Vagy pl streaptase bár, én is nullárol kezdtem kulfoldon es akit megismertem, az is nullárol kezdte épp. Amikor en kimentem dolgozni, akkor jött ő is pont oda. Mint vmi 2 sorstárs.


Vagy volt amikor egy szakítás után elakartam menekulni az egész világbol és kóboroltam utcán meg olyan tré helyeken mint a pályaudvar(nem akartam haza se menni, senkihez sem, sehova sem, el a világból csak)erre leült mellém egy srác. Es kezdődött egy új "élet".


Vagy aki végig követett kocsival én járdán ezért sokszor letért az autoút miatt de a kövi lehetőségnel megint tudott mellettem jönni, (én meg fura módon már kerestem hogy hova lett), komolyan mint vmi videoklippen mikor egy srác kovet egy csajt meg szerelmeket vall:D végig kísért addig oda, ahova mentem, aztán leparkolt es odajött hozzám:)


Vagy amikor kb 2 szót beszéltem vkivel szórakozohelyen es elindultam haza szó nélkul es csak azt látta hogy sehol nem vagyok es rohant utánam. És nem kevesebb, 8 irányba mehettem volna, (itt jobbra balra, aztán megint jobbra balra, vagy V elágazásban is jobbra balta es igy tovább)es eltalálta mind a 8 at :D

És saját magán is el volt hűlve hogy megvagyoook!!:D

2022. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Hegyalja Fesztiválon egymás társaságába keveredtünk és úgy kezdtünk el beszélni


Egy másik exemmel úgy ismerkedtem meg, hogy egy sörözőben voltam pultos, és ő az Orbit rágókat hozta nekünk, azt promózta stb


Egy másikkal pedig étteremben ismerkedtem meg.

Pincér volt, mi épp rendeltünk tőle a barátnőmmel, aztán eszembe jutott valamilyen oknál fogva megkérdezni tőle hogy látta e a Stranger Thingset és neki tetszett e.

Így kezdődött a beszélgetés aztán a telefonszam csere.

2022. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De "jó", hogy az én párom is pincér és ilyeneket olvasok..
2022. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy aki végig követett kocsival én járdán ezért sokszor letért az autoút miatt de a kövi lehetőségnel megint tudott mellettem jönni, (én meg fura módon már kerestem hogy hova lett), komolyan mint vmi videoklippen mikor egy srác kovet egy csajt meg szerelmeket vall:D végig kísért addig oda, ahova mentem, aztán leparkolt es odajött hozzám:)"



Általában ezek stricik vagy szervkereskedők , vagy sima erőszakolos zaklatók.. nem is értem honnan jött neked ez a videó klip ..

2022. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ő nem az volt, hehe


Sőt a c.go bmw-s bűnözők le se állnának magyar lanyokat így követni. Max futyulnek meg hozzak az alpári szintet.

2022. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szervkerek se nyomják így fenyes nqppal rendszámmal 20 kamera elott..
2022. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem velem történt, de az osztálytársnőmmel: Megbukott a szóbeli érettségin, tetejébe lekéste a buszt is. Nagyon mérges volt, el is volt kenődve, gondolta, nem vár a következő buszra, elindult gyalog (városunktól 15 km-re, a szomszéd faluban lakott). Nyár volt, bandukolt az út szélén, amikor megállt egy teherautó, benne fiatal pasi, hogy elviheti-e. Csaj mondta, hogy persze, a falujába, srác elvitte. Aztán járni kezdtek, ennek 30 éve, és 28 éve házasok:)
2022. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsővel iskolatársak voltunk, sokáig csak barátok, aztán diákszerelem lett belőle

Második párommal tinderen, nagyon basic, találkoztunk, randizgattunk, összejöttünk

A harmadikkal, aki már a férjem, azután ismerkedtem meg, hogy kiköltöztem külföldre. Én Báros vagyok egy hotelban, ő pedig akkor itt volt szakács. Néha beszéltünk pár szót, aztán elhívott találkozni.

2022. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!