Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek mi a legtaszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mi a legtaszítóbb egy nőn?

Figyelt kérdés
Mik azok a belső tulajdonoságok amiket nem tudtok elviselni egy nőn,nem tudtok tolerálni?
2022. okt. 11. 14:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Ostobaság, primitívség, rosszindulat, social média függőség, önbizalom hiány, mentális problémák, stb...
2022. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Káromkodás. PErsze ez férfinál sem szép dolog, de nők szájából még csúnyábban esik ki.
2022. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Személyiségzavar , flegmasság , nyers stílús és ezek mind ok nélkűl.
2022. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
A hiszti.
2022. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Kövérség
2022. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5ös nem is tudtam,hogy az egy belső tulajdonság...
2022. okt. 11. 15:22
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is talán a kövérség az, ami a legjobban zavaró. Nem várom el, hogy egy nő nádszáll vékony legyen, de ha a túlsúly àtlép egy határt, az számomra taszító.


Mondom ezt úgy, hogy volt teltkarcsú barátnőm - nem a külseje miatt jöttem vele össze, hanem a belső értékei miatt, tehát nálam megvalósult a klasszikus "a belső értékek számítanak" elv.

Tartott ez addig, amíg oda nem értünk az első szexig. Egyáltalán nem élveztem, és az erekcióm sem működött úgy, ahogyan kellene. Próbáltam keresni az okokat, hogy miért: esetleg zavarba voltam, stb. De végső soron arra vezethető vissza a sikertelenségem gyökere, hogy a csaj nem volt az esetem.


Szóval soha többé nem fekszem le kövér nővel. Ha egy csaj nagyszájú, hisztis, de jól néz ki, még jobban el tudom fogadni.

2022. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

“Ha egy csaj nagyszájú, hisztis, de jól néz ki, még jobban el tudom fogadni.”


Ezzel nagyjából minden férfi így van, minden szenny belsejű, de csinos nő után epekednek a pasik🤣

2022. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

De most olvasom a kérdés alatt, hogy belső tulajdonságra gondolt a Kérdező.


Nos, belső tulajdonságra az intelligencia hiány az, ami számomra rémisztő. Az, amikor valakinek nincsenek önálló gondolatai, és mások irányítják. Egy fundamentalista vallási felekezet tagja voltam, szóval láttam ezt-azt. Soha nem jönnék össze olyan lánnyal, aki ilyesmi közegből való.


#7 voltam

2022. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Még valami a félreértések elkerülése végett: elnézést a kövér nőktől, ha esetleg bántotta őket a kommentem. Tisztában vagyok azzal, hogy vannak pasik, akiknek ők bejönnek, de én nem tartozok közéjük. Ugyanígy a fundamentalista vallásos nőket sem célom cikizni, nekik is megvan az, aki hozzájuk való (nem én).


De ezek a nők ki vannak zárva nálam, mert nagyon nem jönnek be a külső és belső tulajdonságaik. Üdv. A #7-9-es válaszoló.

2022. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!