Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülye kérdés, de ilyen kommandósokkal hol lehetne ismerkedni ? Xd

Figyelt kérdés

Mint akik a képen is vannak.


[link]


Mindig el van rejtve az arcuk? Járnak bemutatózni valahova ahol lehet velük találkozni ?


2022. okt. 11. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Könyörgöm gyk! Csináljatok már egy "kamu kérdések" kategóriát is!
2022. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En airsoftoztam mar nem egyszer kommandosok ellen. Mindig akkora hisztit csaptak, ha lelotted oket :D. Ugyhogy pl. ott talalkozhatsz veluk, bar keves homokos van koztuk....
2022. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bevetésen
2022. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a szomszédra vagy magadra a TEK-et
2022. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ők nem kommandósok, hanem a Magyar Honvédség. Szóval megismerkedsz velük, de nem mindig lesz otthon. Az első világháborúba számos katona úgy ment, hogy nem tudta, hazajut-e, és volt olyan, hogy vagy levelet kapott otthonról, vagy mire hazament, döbbenten észlelte, hogy az asszonynak van gyereke - miközben nem is szexelhettek, hiszen nem volt otthon a katonaférj. Tehát a hős katonát csalta meg a párja otthon unalmában! Na, így ismerkedj katonával.
2022. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Edzésen ( pl kuzdosportok), konditeremben, meg bárhol máshol, ahol össze tudtok futni.
2022. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látogass el valamelyik rendvédelmi napra. De elárulom, hogy a többségük semmi extra. Pont ugyanolyanok, mint a többi férfi,csak más munkarendben dolgoznak, mint a nagy átlag,kb mint a tűzoltók vagy a mentősök. Plusz hivatalból folyton gyúrnak. Ennyi.
2022. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csgo vagy warzone
2022. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, amikor nagyon bejöttek. Sőt egy pár éve itt ott járőrözgettek Budapesten. Nagyon kész voltam tőlük. 😄 Barátnőmmel flörtöltünk is velük, ők meg szinte egy pillantásból levágták ezeket. valószínűleg nem mi voltunk az egyetlenek, akik tetszésüket fejezték ki. Akkor még nem ismertem a férjemet, eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha egy kommandós lenne a párom. Aztán valahogy egyet sem sikerült megismernem, helyette jött a férjem, aki életem párja és hát klíma technikával foglalkozik. Semmi pénzért nem adnám már, de az tény, hogy egy izmos, egyenruhás férfi géppuskával a kezében számomra is igen csak vonzó jelenség. 😄
2022. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Honvedelmi miniszrerium korul (Balaton u es Falk miksa u sarka,5. Kerulet) 24 h katonai orseg van. Ok ennel sokkal szexibb katonai cuccban vannak felfegyverkezve.

Nekin nincs rejtve az arcuk es szivssen beszelgetnek unalmukban kb barkivel,legibkabb nokkel lanyokkal.

N

2022. okt. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!