Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülye kérdés, de ilyen kommandósokkal hol lehetne ismerkedni ? Xd

Figyelt kérdés

Mint akik a képen is vannak.


[link]


Mindig el van rejtve az arcuk? Járnak bemutatózni valahova ahol lehet velük találkozni ?


2022. okt. 11. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A képen 34es bercsényis katonák vannak, honvédségben belül a különleges erők. Leginkább szolnokon és vonzáskörzetében, de van aki pesti.

Szerintem ne szimplán ez alapján próbálj ismerkedni, mert köztük is van alacsony/magas, jófej/depressziós stb. És összesen kb 80-90 ilyen operátor van az egész honvédségben szóval az esélyed sem túl sok hogy az utcán belefuss egybe és az idősebbeknek többnyire van családjuk.

Honvédelem napján, meg aug 20. stb szoktak kint lenni bemutatót meg fegyversimogatót tartani, azok nyilvános események.


Egyébként ha mindenáron ez a terved akkor szolnok fusion gym, vagy gym szanda edzőtermek… tetoválásokból hamar le tudod szűrni hogy ki az 😄😉

2022. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!