Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnád fogadni, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni, ha a párod olyan helyen dolgozna amiről semmilyen körülmények között nem beszélhet?

Figyelt kérdés
Nyilván mondjuk tudod, hogy helyileg hol, vagy milyen szervnél van ő vagy milyen cégnél, de semmit nem osztana meg veled a napjáról és a munkában történt dolgokról.
2022. okt. 11. 18:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha az alapokat tudom, és azért mutat magából annyit, hogy lássam, hogy nem kamuzik, nem gond nekem az, hogy nem beszél a munkájáról. De puszira pl. nem hiszem azt el senkinek sem egyéb bizonyíték nélkül, hogy titkosügynök, magánnyomozó és társai, és ezért nem lehet elérni semmikor, titkolózik stb.
2022. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen cég nem létezik.

Az ilyen pasi strici, drogdíler, behajtó stb, így tuti nem kellene.

2022. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De létezik ilyen, egy van belőle az országban. Ennyit elárulhatok.
2022. okt. 11. 19:00
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg van ilyen cég. Idő, míg elfogadja az ember, hogy nem beszélhet róla, de hozzá lehet szokni. Nehezebb annak a félnek, aki benne van, mert nem adhatja ki magából a feszültséget, előbb-utóbb egészsége rovására megy.
2022. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen + a feleségének/párjának mindenki beszél,akkor is ha papír szerint nem szabad. Aki nem annak oka van.
2022. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy van ilyen, kötelezhetnek erre.. sőt szerződést is aláírathatnak veled, hogy vannak dolgok amikről nem szabad beszélni, maximum munkatársak között, cégen kívül nem. Nyilván más kérdés, hogy ki mennyire veszi komolyan vagy mennyire tartja be.
2022. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Nekem volt olyan csajom mielőtt nyaralni vittek mondta fogja hozni a levest a "szállodába" is.Hozta is minden héten.Én se voltam pedig piskóta, melóban csak kódolva beszéltünk.

Olee 48F, 8év Csillag,vállalkozó

2022. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
el, most se nagyon beszélgetek munkáról a párommal, max felületesen havi 1x-2x.
2022. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Dolgoztam régen közjegyzőnél. Ott teljes titoktartási nyilatkozatot kellett aláírni, az is benne volt hogy a titoktartási kötelezettségem akkor sem szűnik meg miután már nem dolgozom ott. Feltételezem ez hasonlóan így van a bankosoknál, egészségügyben stb.
2022. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%

Olee báttya!

Merre melóztatok?

Voltak történetek?

Mesélhetnél, akár privátban is,szeretem az ilyen emberek társaságát.

2022. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!