Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin 11pro max a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin 11pro max a fiutol. Velemeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiubaratom(18eves) akivel joban vagyok, de a tavolsag miatt nem alakult ki kettonk kozt semmi. A heten ugyalalkult, hogy egy varosban voltunk, es elhivott randizni. Minden jol alakult (csok) addig amig nem adott a kezembe egy nagyobb erteku ajandekot (iphone). Azzal magyarazta hogy tudta hogy mar nem a legjobb a telefonom. Szerintem ez tulzas az elso randira (nem volt kimondva hogy randi)

Ti mit gondoltok errol?

20/L



2022. okt. 11. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem szivesen fogadtam volna el

Ha nagyon eroszakolja akkor sem

Kellemetlennel ereznem

Elfogadtad vegul?

2022. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ugye nem azt akarod elhitetni, hogy csak úgy a kezedbe nyomott egy félmillás telót? :D

akkor vagy lopta, vagy pszichopata/elmebeteg

én menekülnék

2022. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is felejtős. Ha elfogadtad a telefont, akkor add neki vissza.
2022. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Itt vagy nagyon jómódú a srác, vagy tényleg lopta a telefont.
2022. okt. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel akart megszerezni magának, és ahogy látom, ez nem igazán sikerült neki.
2022. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is volt ilyen, annyi hogy én nem telefont hanem egyúj laptopot kaptam volna. Nem fogadtam el. Nehezen de elfogadta a döntést.
2022. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés kamu.
2022. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Háááát...

Oké. Én is vettem a barátnőmnek egy telefont egy hónap járás után. Fél év után meg egy notebookot. Bár a kettő együtt kevesebbe került, mint egy új iPhone (és egyébként utálja is az Apple-t), de nem is ez a lényeg. Azért kapta, mert tudtam, hogy a telefonja tönkrement, és tudtam, hogy 10+ éves gépe van. És nem mellékesen, évek óta ismerjük már egymást.

De úgy vélem, azért a két eset között komoly eltérések vannak. A mi esetünkben már jártunk, és szerettük egymást. Nálatok meg nagyon-nagyon úgy tűnik, hogy ezzel akart bevágódni nálad. Nálunk tényleg szüksége volt rá, nálatok ez a "neked már úgyis régi a telefonod" szöveg nagyon mondvacsináltnak tűnik.

Gyanítom, ő ezzel akart "megvásárolni" magának.

Nem akarom messzemenő következtetéseket levonni, de 18 évesen csak úgy randiajándékként ad egy fél millás telefont... ő véletlenül nem egy pénzzel nevelt, elkényeztetett gyerek, aki mindent ezzel akar elérni? Mert akkor nem biztos, hogy olyan jól jársz ezzel a kapcsolattal.

2022. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
... aztán ha elfogadod, akkor zsarolhat és irányíthat vele, hogy hát ő milyen drága telefont vett neked, akkor kötelességed úgy ugrálni, ahogy ő fütyül.
2022. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nekem mindig fura, ha ilyet hallok, hogy egy cuninak csak úgy odanyomnak a kezébe valamit, neki meg semmi véleménye arról, mit használ, ha az elég drága.


Nekem Xiaomi volt az utolsó két telefonom, amennyit nézegettem, hogy ne legyen túl kocka, milyen színű legyen, elfér-e a kezemben, alin nézegettem, milyen tokok vannak rá... laptop dettó, nekem látni kell, megnyomogatni a gombokat, hogy milyen érzés. Mondjuk a csávók (és direkt használom ezt a szót, az ilyen nem férfi) is érdekesek, akik ilyeneket vesznek a lányoknak.

2022. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!