Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt elviselni-megér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.O. kérdése:

Hogy lehet azt elviselni-megérteni-aztán elfogadni, hogy az emberek hazudnak vagy csak kihasználják a másikat? Merthogy csinálni vele nem igazán lehet semmit, max példát mutatni, de azt meg csak telibe..-jak....

Figyelt kérdés

Vannak még normális emberek? Tudom hogy vannak, csak azt nem hogy hol:D Én is azt hittem sokszor hogy ismerek ilyet, de aztán mindig kiderül hogy mégse.. És már kezdem feladni.. Ez így 30+ után már elviselhetetlen.. Főleg a tehetetlenség

Nem is lenne ezzel akkora baj amúgy, ha nem tudnék róla.. Mert ilyen ember mindig is volt és lesz is, ez tuti biztos, csak nem tudom, hasonlítgatok hogy régen, mikor még csak a bulizásról meg az élet élvezéséről szólt az életünk, akkor nem volt ilyen zavaró, de most már nagyon.. Nyilván, mert nem erre figyeltünk, hanem jól éreztük magunkat stb.. Vagy pont ez a baj, hogy az emberek képtelenek úgymond felnőni és kilépni ebből a "szakaszból"? Tehát beleragadnak ebbe hogy erről szól az élet, a szórakozásról, szexről, pénzről tehát az élvezetekről, vagy pff nem tudom..

De ameddig ez így lesz, addig normális, igazi kapcsolatok se lesznek.. És ettől érdekes.. Mindenki azt akar és közben mégse..?



2022. okt. 12. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos: nem jó helyen keresgélsz
2022. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem kifejezetten leszbikus probléma.
2022. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És nem, ne gyere azzal, hogy de a heterók így, a heterók úgy.

Milyen alapon?

A szerelem az szerelem. Az emberi érzések univerzálisak.

2022. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10:23

De jó hogy írtad, pont ez a másik probléma, sokan sajnos nem így gondolják.. Sőt, a legtöbb ember fejében az érzések is kategorizálva vannak, nemcsak a szexualitás.. Ugyanúgy szégyellik az érzéseiket is, bár az egyik következik a másikból, na mindegy ez bonyolult téma, meg sztem nem is jól értettétek mit akartam volna ezzel, de nem baj, elindítottak a válaszok egy másik irányba, úgyhogy nem volt hiba kiírni, ezt köszi:D

2022. okt. 12. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is inkább a párkapcsolati problémákhoz illik. Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak, hogy ennyire reménytelen vagy, de hidd el, hogy nem általános. Én nem ilyen emberekkel vagyok körülvéve. Még úgy sem, hogy a többségük heteró. Első észrevételem, hogy nem az a felnőttkor, amikor nem az élet élvezetéről szól az életünk, mert anélkül nem ér semmit. Szerintem legalább olyan fontos ez még nyugdíjas korban is, mint fiatalon, csak talán már nem vagyunk olyan eszetlenek hozzá, ennyi változott. Aki nem keres élvezetet, szexet, szerelmet, bulit a "nagy felnőtt" korában, az hamar besavanyodik. Második észrevételem, hogy ha annyira rosszul alakul minden kapcsolatod, barátságod, akkor érdes önvizsgálatot tartani (másokat is lehet vizsgálgatni, csak mint írtad, azon változtatni nem tudsz, hogy ők milyenek). Sokszor ugyanis legalább kis részben mi magunk is okai vagyunk a rosszul alakult kapcsolatoknak. Ha másban nem is, de vizsgáld meg, hogy hol hibázol, amikor ilyen emberekkel ismerkedsz meg. Nem mindenki ilyen, sőt! Vannak szép számmal igaz, de ha te mindig ilyet fogsz ki, akkor valamit rosszul csinálsz, keresd meg, hogy mi az.
2022. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

10:39

Én is sajnálom, hogy ilyen tapasztalataim vannak.. Az önvizsgálaton már régen túl vagyok, tisztában vagyok magammal minden szinten, amivel nem tudok mit kezdeni, az a bizalom. Hiába próbálok, a saját tapasztalataim, amiket hallok sztorikat, amit látok stb stb, az ez.. Amit leírtam.. Tehát így hogy? Hogy lehet így bizni? Akárhányszor próbálok bízni, ahogy jobban megismerem az embert, ugyanide lukadok ki.. Hogy ilyen.. Hazudik, kihasználja az embereket stb nem tudom miért ilyen emberek jönnek be az életembe, vagy fordítva tökmindegy, nem tudok vele mit kezdeni, mert én sose tennék ilyet senkivel és ettől nagyon zavaró..

Persze hogy fontos az élet élvezete, ez egyértelmű, de nem CSAK erről kellene szólnia, és itt a CSAK-on van a hangsúly

A kategória meg.. Párkapcsolatba azért nem akartam írni, mert nem konkrétan párkapcsolatra gondolok ezekkel, meg nem is konkrétan barátságra, tehát az emberek kategória se a legjobb, tehát sokkal jobban másfele ment volna az egész.. Meleg haverom rengeteg van, rajtuk is ezt látom, hogy semmi másról nem szól az életük, csak ezekről..

2022. okt. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!