Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok között létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok között létezik szexuális kihasználás?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez mindenhol van, nemi identitástól függetlenül
2017. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Ez alapvetően bármelyik emberrel megtörténhet - bármely ember kihasználhatja a másikat.
2017. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: ez szexuális orientáció, nem pedig identitás.


Kérdező: mit értesz szexuális kihasználás alatt?

2017. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát hogyha például valaki ( a) személy) valakivel ( b) személlyel) barátság extrákkal kapcsolatban lenne, de a) személynél b) irányába több lenne, mint szeretet, tehát vagy szeretet és szerelem között, vagy pedig szerelmet érezne b) iránt, de a) folytatná tovább ezt b)-vel, akkor jogosan érezhetné a), hogy b) kihasználja? És az adok kapok egyenlő minkét félnél.
2017. jan. 18. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem nem nemektől függ :D hanem személyektől és egyéniségtől :), úgyhogy simán lehet leszbikusok között is
2017. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik~ tapasztalat.
2017. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,kedves kérdező létezik.De az,amit te felvázoltál nem az,hiszen mindkét fél tisztában volt a kapcsolat milyenségével,nem történ átverés.Az pedig,hogy B netán nem viszonozza A érzéseit,nem kihasználás,hiszen A egy szexkapcsolatba ment bele.


Az a kihasználás,mikor az egyik fél hazudik a másiknak,szándékosan elhiteti vele,hogy szereti és,hogy együtt lesznek.Velem ez történt:-( Egy másik nő elhitette velem,hogy szeret,randiztunk,összejöttünk,szexre elég későn került sor,hiszen nem arról szólt a kapcsolat. Segítettem neki a válásában,a nővérem ügyvéd lévén és rám való tekintettel ingyenesen vállalta az ügyét.Kieszközöltem az előléptetését,anyagilag támogattam,de ami a legrosszabb,hogy tényleg,őszintén szerelmes voltam belé,ő meg ezek után lelépett egy 23 éves feszülős pólós fiúcskával:-( Közben már együtt tervezgettük a közös életünket,de nem szólt,hogy mire készült.Na,ez a kihasználás:-(

2017. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
voltam hasonló cipőben, ha pénzed is van, akkor pláne megy a kihasználás
2017. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!