Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos lenne a kiakadásom? 24F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne a kiakadásom? 24F

Figyelt kérdés
1honapja vagyunk együtt. Nem voltam féltékeny típus az előző parkapcsolataimban. Azonban akivel most vagyok egyszerűen láttom a kommunikációjan a test tartásán valamit... Féltékeny leszek fáj és rosszul érzem magam. Nekem alapjaraton az is fura hogy elégé nyílt mások előtt idegennek előtt is. Ha ketten vagyunk teljesen más.
2022. okt. 12. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"elégé nyílt mások előtt idegennek előtt is."

Miben nyilvánul meg a "nyíltsága"?

2022. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szabadon beszél róla hogy neki hol van piercingje (Intim) meg h ő q fas.t szereti stb...
2022. okt. 12. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

"Féltékeny leszek fáj és rosszul érzem magam."

Semmi szükséged ilyen érzésekre, nem jó ez neked.

2022. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még mindig ez a gond?
2022. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
4%
Az, h extrovertàlt pitsa, ennyi az egész 😂🤣
2022. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ő érdekében még holnap hagyd ott... :(
2022. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Miért az ő érdekében?
2022. okt. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!