Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha osszetalalkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha osszetalalkoznatok az exetekkel, akivel nem olyan reg szakitottatok es az random lesmarolna?

Figyelt kérdés
Elmeleti kerdes de tokre erdekes hogy a nok mit tennenek es a pasik mit tennenek.
2022. okt. 14. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdés, hogy ki szakított kivel? És miért? Ezek elég nagyban befolyásolnák a reakcióm.

Amúgy nehéz csak úgy random lesmárolni, ha az ember nem akarja, még ha váratlanul is ér a mozdulat, azért elég könnyű kitérni a közeledése elől. De akárhogy is, meglepődnék és rákérdeznék, hogy most wtf.


Nő vagyok.

2022. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az csokolna meg akivel szakitottak.

Hat persze,hogy nehez, de ezert is elmeleti kerdes :D

2022. okt. 14. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám hogy lesmároljon.


Ha mégis sikerülne neki, akkor kifejezném a nemtetszésem.

2022. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha éppen nincs senkim, akkor nem zavarna, mert egy kósza numera mindig jól jön.

Bár van olyan exem, akivel találkoztam véletlenül és neki nemet mondtam volna.

2022. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőszakoskodókkal kezdek kapcsolatot.
2022. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
De ráérsz.
2022. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Az attól is függ, hogy hogyan szakítottunk, mi miatt.


Ha azért, mert pl megcsalt, olyan pofont kapna, hogy a fal adná a másikat.


Ha ő szakított megkérdezném, hogy ez mi, mit akar ezzel. Lehet, hogy meg lehetne beszélni. De ha csak szórakozik meg hiányzik neki a szex, ugyanúgy járna, mint az első esetben. Gusztustalan, mikor valakinek nem kellesz kapcsolatra, de azért néha-néha elővenne.



Ha én szakítottam, de olyan dolog miatt, amitől még emberileg rendben van a szememben, újra tisztáznám vele a dolgot, hogy ez nem fog menni és ismételten elküldeném, hogy ne fájdítsuk egymás szívét.

2022. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hagynám hogy lesmároljon.

N

2022. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha lesmárolna - erősebb, akár akaratom ellenére is megtehetné - visszakézből orrba vágnám.


Ő rosszabbul járna, de ő kezdte.

2022. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!