Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire redflag ha nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire redflag ha nem ír vissza 2 napja?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélünk messengeren. Egyszerűen megnézi de nem ír vissza. Ha ráírok újbol akkor is csak leráz szinte. Úgyhogy 2 napja várok… Már nekem kellemetlen. Ez amúgy így mi a 20-30-as korosztályban?


21/L



2022. okt. 14. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy ráírsz és leráz, már elég közeli redflag állapot.
2022. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha már angol kifejezéseket használsz, az "red flag", írd le normálisan. Ezen kívül ennyiből amit írtál, sok köze nincs a helyzetedhez. A red flag azt jelenti hogy valamilyen egészségtelen, potenciálisan bántalmazó, toxikus, esetlegesen manipulatív viselkedésre utaló jelekbe futsz.


Ilyen például hogy kontrollálni akar valaki, szavakkal fikáz és még téged állít be hülyének ha bánt, rád akaszkodik, önpusztító, dührohamai vannak, mentális gondjai vannak, erősen féltékeny és még lehetne sorolni.


Hogy nem ír vissza, leráz, az inkább annak tudható be, hogy nem akarja folytatni. Erre is van egy külön kifejezés, "ghosting-nak" hívják. Mikor nem akarja/meri megmondani hogy ennyi elég volt, csak eltűnik és nem reagál már. Megjegyzem ismerkedési fázisban amúgy nincs semmi abban, ha 1-2 nap nem beszéltek, nem vagytok együtt és nincs közötök egymáshoz.


Ha valami rosszabbra akarunk gondolni, akkor játszhadozhat, akarhatja hogy rohangálj utána vagy megtarthat csak pótléknak. Ez már komolyabb problémára utal, de erre nem utaltál, csak hogy nem érdekled, amiben semmi bántó nincs. Ez van, el kell fogadni és továbblépni.

2022. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki többet. Adj egy időintervallumot meg. Mit tudom én ma van csütörtök, következő hét csütörtökig ha nem ír, akkor tovább lépsz. Szerintem csak így lehet ezt megoldani.
2022. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az hogy nem ír vissza, még mondhatni határeset, de az hogy leráz, azzal együtt már felejtős
2022. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan az , hogy leráz téged? Elküld, vagy mit? Lehet nem is az aminek gondolod. Mi volt az utolsó beszélgetésetek lényege? Lehet valami small talk? Arra, hogy “szép időnk van” pl nem lehet mit válaszolni, max annyit, hogy igen vagy hasonló. Írd le légyszi, kíváncsi vagyok.
2022. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hármas,nem péntek van?
2022. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen megnézi de nem ír vissza. Ha ráírok újbol akkor is csak leráz szinte."

Miért írtál rá újból?


"Úgyhogy 2 napja várok… Már nekem kellemetlen."

Magadnak csinálod ezt a kellemetlenséget. Az hogy nincs válasz, az is egy válasz.

Ne várj. Élvezd az életet. Ha valaki igazán akar veled foglalkozni akkor ő is tesz érte.

Van ilyen sajnos. El kell engedni, nem tudsz mást.

Nem azon kell gondolkozni, hogy "vajon miért nem ír?", teljesen rá pazarolod el az energiád... Azt a kérdést tedd fel magadnak, "szükséged van neked erre" ? Ezen érdemesebb lenne el gondolkozni, hogy neked ez miért jó. Mert, hogy nem tesz boldoggá az is biztos. Nem ír, tudomásul kell venni és hagyni.

2022. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!