Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pénz számít egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a pénz számít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Anyámmal beszélgettünk így általában a párkapcsolatokról, ő azt mondta nekem, hogy nem érdemes a szerelem után futni, sokkal fontosabb hogy a pasinak legyen pénze, hiszen milyen jó már ha nem kell nélkülöznöm, és hogy a szerelem egyszer úgy is elmúlik. Anyám szerint nem a szerelem, házasság, gyerekek a nagy dolgok, amikre én annyira vágyok, hanem az anyagi biztonság, az hogy bármit megvehetek magamnak amit szeretnék az többet jelent.
2022. okt. 14. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Várkonyi a vezetékneve?
2022. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Anyád és életúnt nő. Minden férfiban a pénzt lássa? Ha nem a muterod mondta volna, mit gondolnál arról a nőről aki ezt kiejti a száján? Most őszintén, mi a véleményed az elhangzott dumaról?
2022. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Nehogymár legyen családod.

Biztos apádnak is ezt mondta hogy nem fontos a csalad csak magára gondoljon?

2022. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kettő úgy gondolod nem járhat együtt?


Ne az legyen már az alap állapot, hogy olyan férfit kell keresni aki majd bármit megvesz neked. Miért nem lehet olyan személlyel együtt lenni akivel közösen megteremtetitek egymásnak amire szükségetek van. Elég hülye elgondolása van édesanyádnak és valószínűleg megkeseredett.

2022. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Anyád nem tudja mi a szerelem, az emberi értékek és a valódi összetartozás.

Valószínűleg egy megkeseredett ember, aki ennyit lát egy kapcsolatban.

2022. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pénz mindenek felett! Anyádnak ez a szlogenje. Hülyén fogta fel az életét az biztos. Ezt látta a szüleitől.
2022. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Valamilyen szinten igaza van. A szerelem elmúlik. Ne jöjjön senki semmi lila ködöös elképzelésekkel, ez tény. A házasságok több mint fele válással végződik, a másik része sem biztos, hogy olyan tökéletes.

Próbáljatok meg boldogan élni nélkülözve, anyagi biztonság nélkül. Nem fog menni.

Az élet nem rózsaszín tini regényén, mint ahogy 8 évesne hiszik sokan.


Mellesleg, ha kicst több eszed van az átlagnál, akkor a pénzed magad keresed meg, és olyan pasit keresel, akibe szerelmes vagy éppen, és nem is csóró.

2022. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van. A szerelemmel nem lehet sajnos számlákat fizetni. Ki akar csóró lenni? Csak konfliktus szül az anyagi probléma. Én is a kényelemre mentem. Üdv.
2022. okt. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenki gazdag akar lenni, számlát fizetni, utazgatni és a többi igény. De úgy élni az életet hogy minden a pénz körül forog hogy észre sem veszed. Inkább legyen egy munkahelyem és annyi pénzünk ló egyén hogy pont elég mintsem az ál szentes házasság tartalom nélkül. Ezt hozta a 21. század! Itt tartunk, a pénz.
2022. okt. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Millio feletti fizetessel is sokáig szingli voltam mig a felesegem meg nem ismertem... Nem tudom hol vannak a gold diggerek de engem nem digeltek
2022. okt. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!