Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! "A maszk" című filmből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! "A maszk" című filmből mit gondoltok arról a férfi karakterről, akit Jim Carry játszik?

Figyelt kérdés
Stanley-re gondolok. Külsőre, belsőre stb. számotokra elfogadható egy olyan pasi?
2022. okt. 15. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Pontosabban:


*Jim Carrey

2022. okt. 15. 23:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem az esetem Jim Carrey, ebből a szempontból tök mindegy milyen karaktert játszik. Egyébként kedvelem és szeretem a filmjeit, csak ő nem vonzó számomra valamiért, nem úgy gondolok rá.

A Stanley karakter meg egyébként nem szimpatikus, egy olyan nő után vergődik végig, aki nyíltan le se tojja, pincsiként próbálkozik csak azért, mert dögös a maca, de személyiségre egyáltalán nem ismeri és nyilván ki is használják, kicsit korlátolt a csávó.

2022. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Összetett dolog.

Önmagában a szürke kis hivatalnok a kutyájával, az egyforma munkanapokkal: egy teljesen pasi, akivel simán megismerkednék.

Itt jön képbe a nőválasztása: ő az, aki egy egyszerű, átlag szürke kisegeret le se sz... Neki egy szőke, hosszú combú cicababa kell, aki után mindenki forog. De amúgy meg se meri szólítani.

Ezen a ponton lesz kuka a csávó.


Az az énje meg, amit a maszk hoz ki belőle: annyira idegesítő, hogy agyfaxt kapok. Négy év felett nem találja senki viccesnek.

2022. okt. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából az nem tetszik benne, hogy kb nulla az érdekérvényesítő képessége. Az, hogy oda meg vissza van egy nőért, akit meg se mer szólítani, az kisebb gond annál, hogy gyakorlatilag bárki fát vághat a hátán, képtelen kiállni saját magáért.
2022. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Négy év felett nem találja senki viccesnek."


Én viccesnek találom, pedig elmúltam 30 éves.

2022. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bírom az önbecsülés nélküli férfiakat, csak ez a fajta lép le egyből(vagy inkább csal meg), ha véletlen valaki rámozdul, mert annyira különlegesnek tartja, hogy nem meri kihagyni az alkalmat. Szóval szerintem cuki, én dugnék vele, de hosszútávon nem maradnék mellette, mert nem elég stabil. Pont, ami vonzó benne, az taszít hosszú távon:) Olyan ez, mint mikor rosszfiúkra bukik az ember, csak itt ellentéte, a kis visszahúzódó kell csak rövid időre:)
2022. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak a külsőt nézzük, nekem a kizárólag maszk nélküli Dorian Tyrell (főgonosz) ezerszer jobban bejött.
2022. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!