Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik olyan sok férfi a nők külsejével?

Figyelt kérdés
Lehet egy nő nem a legszebb, de a kémia és a személyiség szerintem fontosabb.
2022. okt. 15. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Pontosan azért, amiért a nők annyit foglalkoznak a férfiak külsejével. Lehetsz te akármilyen intelligens, tanult, művelt, megértő, türelmes, kutyafasza, ha nem nézel ki jól, az átlag nő úgy néz keresztül rajtad, mint a huzat.


⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠿⠛⠛⠛⠋⠉⠈⠉⠉⠉⠉⠛⠻⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠋⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⡏⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣤⣤⣤⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⢿⣿⣿

⣿⣿⣿⢏⣴⣿⣷⠀⠀⠀⠀⠀⢾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⣿⣿

⣿⣿⣟⣾⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣷⢢⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿

⣿⣿⣿⣿⣟⠀⡴⠄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠻⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿

⣿⣿⣿⠟⠻⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠶⢴⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿

⣿⣁⡀⠀⠀⢰⢠⣦⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣼⣿⣿⣿⣿⣿⡄⠀⣴⣶⣿⡄⣿

⣿⡋⠀⠀⠀⠎⢸⣿⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠗⢘⣿⣟⠛⠿⣼

⣿⣿⠋⢀⡌⢰⣿⡿⢿⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠀⢸⣿⣿⣧⢀⣼

⣿⣿⣷⢻⠄⠘⠛⠋⠛⠃⠀⠀⠀⠀⠀⢿⣧⠈⠉⠙⠛⠋⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣧⠀⠈⢸⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠟⠀⠀⠀⠀⢀⢃⠀⠀⢸⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⡿⠀⠴⢗⣠⣤⣴⡶⠶⠖⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⡸⠀⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⡀⢠⣾⣿⠏⠀⠠⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠛⠉⠀⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣧⠈⢹⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣰⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⡄⠈⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣾⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣷⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣿⣦⣄⣀⣀⣀⣀⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠙⣿⣿⡟⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠇⠀⠁⠀⠀⠹⣿⠃⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠛⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢐⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿

⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠉⠁⠀⢻⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⠈⣿⣿⡿⠉⠛⠛⠛⠉⠉

⣿⡿⠋⠁⠀⠀⢀⣀⣠⡴⣸⣿⣇⡄⠀⠀⠀⠀⢀⡿⠄⠙⠛⠀⣀⣠⣤⣤⠄⠀

2022. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

"Lehet egy nő nem a legszebb, de a kémia és a személyiség szerintem fontosabb."


Te így érzel, van aki másképp. A vonzalom aztán tényleg nem olyasmi, amit racionális indokokkal meg lehet változtatni.

2022. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
A nők miért foglalkoznak olyan sokat a külsejükkel? Hetente fodrász, hajfestés, minden nap smink, szemceruza, rúzs, aztán a mű dolgok, szempilla, műcsöcs, műköröm, szexi kihívó ruhák stb... érdekes m9d a legtöbb nő a külsejével akarja elcsábítani a férfit, és nem a több diplomájával.
2022. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk, pont a nok foglalkoznak a legtobbet a nok es a ferfiak kulsejevel.
2022. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő sokat foglalkozik a külsejével, akkor nekem is sokat kell foglalkoznom a külsejével. :)
2022. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mindkettő egyformán fontos. Egyik se hiányozhat. Ha nem fog meg egy nőnek az arca, és a szemei akkor nem működik a dolog. Én szeretem a szépet, és egy számomra szép nőre élmény ránézni.
2022. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert egy korabeli párkapcsolathoz nárcisztikusnak kell lenni mindkét félnek, mert ezt nevelte ki a társadalom. Ez a tény már a 70-es években is észrevehető volt.
2022. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az ember vizuális, és szereti a szépet. Ezzel a 2000-es években még senkinek nem volt baja, és természetes volt. A 2010-es években kezdett divat lenni a "nem számít a külső" mánia mert a dagadt, zsírosképű fogatlan, ronda embereknek bökte a csőrét hogy nem lehet modell alkatú párja, és internetszerte elkezdtek panaszkodni, ahelyett hogy adtak volna magukra, és találtak volna jobb elfoglaltságot.
2022. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!