Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha heti 3-4 alkalommal eljárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha heti 3-4 alkalommal eljárok egy lakásos prostihoz, mindig adok neki 50% borravalót és szép lassan a tudtára adom, hogy nagyon gazdag vagyok (legalábbis hozzá képest, az Ő szemszögéből) akkor előbb vagy utóbb a barátnőm akar majd lenni?

Figyelt kérdés
És persze ha kedves vagyok hozzá.

2022. okt. 16. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Na mi van Shrek, a pizzás lánnyal mi a helyzet?
2022. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen a stricije meg a pasid akar majd lenni.

Amúgy levágja hogy nem vagy nagyon gazdag, hiszen akkor nem olyan prostihoz mennél akit minden proli megvehet, hanem luxusprostihoz.

2022. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Shrek. Shrek emberalakban, a Shrek 2-ben sokkal jobb pasi volt nálam…


Nem tudom milyen pizzás lányról van szó, de ha ezzel egy másik kérdésre utalsz, ahhoz nincs közöm.


Igazából tudom, hogy a legtöbbeknek ez kamu kérdésnek tűnhet… Leírhatnám ezzel az egész dologgal kapcsolatban a motivációimat, árnyalhatnám a személyiségemet, részletezhetném a pszichés problémáimat, belső gyengeségeimet és akkor jobban értenétek, hogy miért érdeke ez. De nincs ehhez kedvem, leegyszerűsítettem ezt a kérdést erre a szintre amit láttok, a kérdés adott.

2022. okt. 16. 19:18
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát nézd, ha melletted olyan élete lehetne, mint amit most ezzel a munkával megkeres, akkor biztos belemenne.
2022. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

4-es vagyok.

Ha van stricije, az természetesen nem fogja ezt engedni. Tehát csak független prostival tudod ezt megcsinálni.

2022. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2.


Tényleg ilyen “gazdag” vagyok, de ezt sem részletezném… Felesleges köröket nem akarok futni, de annyit elárulok hogy nagyrészt nem az én érdemem az anyagi helyzetem.


Nemzetközi szinten nem számítok gazdagnak, de kb. 3* akkora a havi jövedelmem, ami kb. egy átlag magyar prosti teljes havi keresete…


És vagyok olyan nyomorult, hogy a harmadát elverjem egy sugarbaby kitartására. És kifejezetten a prostik mozgatnak meg érzelmileg, illetve egy rendes nőnél kevés esélyem lenne, náluk fontosabb a személyiség mint a pénz… Megjátszani meg nem akarom magam. Ideig-óráig el tudom hitetni akárkivel, hogy értékes ember vagyok, össze tudnék jönni egy értékes nővel is, de nem lenne jövője hosszútávon… Akkor minek lopjam az idejét?


Én pont olyan értéktelen vagyok férfiban, mint nőben egy prosti.

Engem nem zavar, hogy olyan amilyen, sőt belátom, hogy nekem nincs értelme nála többet akarnom.

2022. okt. 16. 19:26
 7/13 Mathus ***** válasza:
84%
ez a kérdés vmi anyag hatása alatt született, vagy nem nézetted meg a gombát, amit szedtél?
2022. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy prosti havi 1 milliot keres, bizony. Tehat te harmat? Es harmaDat vered el heti 3, azaz havi 12 alkalomra?
2022. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, kössünk üzletet. A prosti borravalóját inkább nekem add, cserébe eljátszom, hogy halál szerelmes vagyok beléd. Dugni ne kelljen, az továbbra is marad a prostinál. Ez már majdnem olyan mintha lenne csajod.😉
2022. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Pszichologusra koltsd
2022. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!