Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik legjobb barátnőm megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátnőm megcsalja a barátját egy elég gazdag pasival. Legutóbb a Maldív-szigeteken voltak 10 napot kettesben, és a barátja előtt még így sem bukott le. Egyrészt elítélem, amit tesz, másrészt irigylem is kicsit. Ne avatkozzak bele?

Figyelt kérdés
Olyan álom helyen voltak mint maga a mennyország... Nem értem, egy ilyen pénzes csávó miért kezd foglalt nővel, persze szép a barátnőm, nyilván ez az egyik fő oka... De azt se értem, hogy akkor a barátnőm miért nem jön össze ezzel a szeretőjével, és hagyja ott a pasiját? 5 éve együtt vannak a pasijával, és nem hajlandó elvenni, ezért kezdett el titokban ismerkedni a barátnőm... Ez a pénzes pasija, vagyis a szeretője, tud róla, hogy 5 éve kapcsolatban van a barátnőm valakivel, de a barátja nem tud róla, hogy félrelép a barátnőm. Kicsit be is kattant a barátnőm, azt mondja egész életében most a legboldogabb... Ez az egyetlen ok, amiért nem avatkoztam még bele amúgy, mert attól még a barátnőm, és örülök, hogy boldog, nem venném a lelkemre ha miattam menne tönkre eddigi élete legboldogabb időszakát...
2022. szept. 16. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Csak a pénz miatt boldog most.
2022. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

"nem venném a lelkemre ha miattam menne tönkre eddigi élete legboldogabb időszakát..."

Ez olyan megható!


Sok férfit felizgat a gondolat hogy megdughatja más barátnőjét! (feleségét)

2022. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Van egy volt osztálytársam aki mindig gonoszkodott velem, annyira jó (elégtétel) érzés volt amikor orálisan kielégített a könnyűvérű barátnője!

Ma is mosolygok amikor smárolnak!

2022. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, hol van 10 napig? Nem rakott ki képeket meg semmit?
2022. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
41%

Szerintem hagyd, hadd űzzék kisded játékaikat! Az egyedüli, akit ebben a helyzetben tiszta szívemből sajnálok, az a barátnőd párja. Ne félj, le fognak bukni maguktól is, és az rohadt nagyot fog szólni.


...legalábbis ha én a helyében lennék, utána lenne retorzió! ^^ És azt nem köszönné meg egyik sem.

2022. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a pálijának nem tűnt fel hogy lelépett 10 napra egy másik csávóval akkor valószínűleg nem is érdekli.
2022. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjad.

Gondolom végre örül, hogy pénzes palit kurogathat.

2022. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy a baratnőd boldog... végre talalt egy olyan férfit, aki megadja neki azt, amire vágyik.
2022. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezeknek a penzes palinak addig jo dugni az ilyen noket meg nem az o feleloseguk a csaj bolondsaga.. ha ott hagyna a parjat akkor a penzes fickonak se lenne mar olyan izgalmas..
2022. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Egy prostituáltat nehéz megmenteni ,főleg azt aki képet mutat. Ne avatkozz bele
2022. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!