Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni arra, hogy szakítsanak vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Volt egy párkapcsolati csalódásom pár éve (lány szakított velem, amit nehezen dolgoztam fel, más lányok közeledésével nem foglalkoztam) és úgy érzem, hogy túlléptem ezen és készen állok egy kapcsolatra.


Tetszik egy lány a képek alapján. Bekövetett engem olyan másfél éve az Instagrammon, de nem hiszem, hogy tudja ki vagyok. Van egy barátja. Várjam ki amíg szakítanak, vagy lépjek tovább és keressek mást?


19



2022. okt. 16. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hát arra ne várj, akivel annyi volt eddig, hogy "bekövettétek egymást". Ez kb a nagy semmi.
2022. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Lépj tovább
2022. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lépj tovább, soha ne ragadj bele ilyenekbe.
2022. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég idealisztikus elképzelés, hogy a szakításukra vársz. Keress egy reális párkapcsolatot.
2022. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lépni
2022. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne két fotó alapján keresd a nagy szerelmet. Nem tudsz róla semmit, ahogy a kapcsolatáról sem, hagyd.
2022. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!