Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoon a nők is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon a nők is ugyanúgy fizetnek, ha valakinek kölcsönös kedvelés nélkül akarnak írni?

Figyelt kérdés
Ugye ha én szeretnék így valakire ráírni, akkor az 200kredit, cirka 1000Ft. Ugyanis meglepődtem, hogy egy nő rámírt, és nem a badoo szórakozott. Ráadásul már másodszor, mert egy időre töröltem a profilom, és előtte is írt. Más platformon mi már ismerkedtünk, így tudom, hogy nincs lyan jól eleresztve, hogy csak úgy ilyenre ezreket kiadjon.
2022. okt. 18. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te férfi vagy, vagy nő?
2022. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

persze

a prémium az mindekinek fizetős

2022. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha te bedőlsz ennek a sok fake profilnak, az a te bajod. Az oldal pedig eleve erre rendezkedett be.
2022. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem akkor nem kell prémium, csak kreditet kell venni. Csak ez akit említek, ő úgy néz ki mintha válogatás nélkül irogat, mert ezek szerint nem is emlékezett rám. Ezért gondoltam, hogy a nőknek esetleg van-e valami kedvezménye?
2022. okt. 18. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet valami hivatásos hirdető
2022. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#3 Nem kamu, mert őt ismerem, ugyanis korábban a facebook társkeresőjén, és utána telefonon is beszéltünk, csak mivel úgy láttam nemigazán vesz komolyan, így hagytam.
2022. okt. 18. 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Te lezbi vagy?
2022. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. kell fizetni.
2022. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Most mit kell lepontozni, tuti hogy csaj
2022. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Nem vagy valami nagy IQ bajnok! Szerinted miért kérdeztem, hogy a nőknek is kell-e fizetni ha valakinek, akarnak írni? Olvasd el párszor a kérdés alatti szöveget! Szerinted ha nőként regisztráltam volna a badoora, akkor érdekelne, hogy a másik nemnek ugyanúgy kell fizeni az üzenetért? ;)
2022. okt. 18. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!