Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha ezt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha ezt mondja nekem egy kolléga azt vehetem kedvelésnek vagy csak szimplán kedves?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves ferfi kollégám. Nagyon tetszik nekem a karaktere, kedvelem. Egyedülálló.


Ahányszor meglát, elmegy mellettem, kedvesen mosolyog rám. Pár napja mentem dolgozni és utol ért. Mondom annyira nincsen kedvem itt lenni, fáradt vagyok, inkább lennék otthon, erre azt válaszolta nekem, hogy mi szeretünk, örülünk neked, ha itt vagy.


Gondolatom ezt egy celásnak szerintetek? Tőle azért nem tudom, mert egy annyira cuki fiú.


2021. okt. 17. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bármi lehet, de inkább simán kedvességnek mondanám, mint flörtölésnek.
2021. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Férfit én ok nélkül kedvesnek lenni még nem láttam. :D De lehet ő valami védett és betelepített példány is.


Ha bejön, kezdeményezz, szerintem ez sima út.

2021. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon aranyos velem. Ahányszor elmegy mellettem rám mosolyog, mindig van 1-2 kedves szava hozzám.
2021. okt. 17. 20:19
 4/19 A kérdező kommentje:
Olyan kis mosolygosan, huncut szemekkel néz rám. Nagyon bírom.
2021. okt. 17. 20:20
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Semleges nem vagy neki, az tuti. Náluk pedig a szimpátia egy nő felé ritkán semleges, többnyire szexuális jellegű.
2021. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Várd ki a végét , mert meg lehet ebből akármi is
2021. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Pozitív értelemben 🙂
2021. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szuper! Kicsit tartottam tőle, hogy az ilyen embereknél, aki mindig kedves nehéz belőni az ilyen jellegű kedvelést.


Nem rég szakított, csúnyán átverte egy lány, így nem akarok semmit siettetni. De én megbecsülném őt. Tök jó lenne, annyira rendes, normális srác és nagyon különleges bája van a szememben. Imádom, ahogy rám mosolyog

2021. okt. 17. 20:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne éld azért bele magad, ennyiből nem derül ki semmi. Adj időt a dolgoknak.:)
2021. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nyilván, persze. De érzem, hogy kedvel. Nem néz rám úgy, hogy ne mosolyogna fülig erő szájjal.


De nagyon csendes srác.


Meglátjuk.

2021. okt. 17. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!