Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én tartom furcsának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én tartom furcsának?

Figyelt kérdés

Lányokhoz/Nőkhöz szólna a kérdésem. Leginkább 18-25ös korosztályhoz.

Tehát nálatok ölelés és ölelés között van különbség?

Teszem azt, a minap voltam egy házibuliban, és mindenkivel jóban lettem kb., kivétel egy csajt, mert tetszett nekem és valamiért nehezen mutatom, ki ha valaki tetszik. Lényeg a lényeg ez a lány elköszönésnél olyan erősen megölelt, hogy nem is értettem. (Nem ivott sokat, tudatos volt szerintem)


Tulajdonképpen az lenne a kérdésem, hogy ti is erősen öleltek meg embereket? Mert ha ez egy jelzés akart lenni, az tök szuper, csak hát nehezen veszem észre az ilyen "jeleket".


Ui.: A kérdés egyébként azért merült fel bennem, mert többször előfordult már életem során, hogy erősen megölelnek lányok, mikozben én csak barátian átölelem, megveregetem a hátukat :D


Most én lehet, hogy egy idióta vagyok, mert csomóan köszönnek el erős öleléssel, merthogy ugy az igazi, viszont nekem ez akkor is érdekes, hogy alig ismertség, meg pl semmiféle bensoseges beszelgetes ellenére ilyen eros olelest kapok egy kvazi ismeretlen szemelytol.



2022. ápr. 2. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A töketlenséged miatt sose tudjuk meg!
2022. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van csávója. Azt elfelejtettem említeni. Illetve nincs szükségem jelenleg kapcsolatra, csak tényleg érdekel, hogy mit gondoltok, erről az "erős" ölelés dologról :D
2022. ápr. 2. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó buliban általában feldobott az ember, s az erősebb ölelés is ennek tudható be.
2022. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ezen az oldalon, akik minden apróságba többet akarnak látni. Pl nagyra nyílt a szeme. Szólt hozzá egy kedves mondatot. De téged miért izgat ez egyáltalán, mikor van valakije és te sem akarsz semmit? Egyáltalán miért írtad, hogy ha jel, akkor nehezen veszed észre?

Egyébként az égvilágon semmit nem jelent. Ahány ember, annyi képpen ölel. Én pl nem szeretem ezt a "baráti hátpaskolást" akkor sem, ha csak barátként, vagy még annak sem tekintem a másikat.

2022. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En mindenkit erősen ölelek meg
2022. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4-es. Azért mert nem akarok kapcsolatot jelenleg, attól még engedd már meg, hogy érdekeljen, ha egy lány így fejezi ki a tetszését. Köszi.


Ez az oldal arra van, hogy bármi kérdést fel lehessen tenni, amit csak akarunk. Igazából ez is lehetne egy válasz a kérdésedre.

2022. ápr. 3. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2022. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy lenne ilyen összefüggés. Egyszerűen, van aki ölelkezős típus, van aki kevésbé. Tőlem aztán várhat bárki erős ölelést, eleve az ölelés is távol áll tőlem. Ugyanakkor futottam már bele, hogy kikérte magának egy baráti összejövetelen egy csaj, hogy mi az, hogy kvázi idegenként én nem borulok a nyakába elköszönéskor. Neki alap volt az ölelés és szorosan ölelgeti a többieket. Hozzá teszem én is nő vagyok, szóval a szexuális indíttatás kizárva.

Aki kevésbé szereti az ilyesmit, az gyorsan túl akar lenni rajta, aki szereti, igényli, az energiát visz bele. Szerintem kb ennyi.

2022. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkivel jóba lettél, kivéve vele, a csajnak van barátja, mégis úgy gondolod az erősnek érződő ölelése miatt lehet többet akar? Ezekből az információkból nekem csak az nyilvánvaló, hogy többet akarsz tőle.
2022. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!